1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Harika bir program elinize sa…

https://www.duolingo.com/profile/YavuzSelim4

Harika bir program elinize sağlık

February 2, 2014

12 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/ProwlingParis

konu komşuya duyurmayı ihmal etmeyin o zaman ;-)


https://www.duolingo.com/profile/REATKZKURT

ben öğretmenim ve bütün öğrencilerime duyuracağım emeği geçenlere teşekkürler


https://www.duolingo.com/profile/ProwlingParis

harika! okullar için destek üzerinde de çalışıyoruz, öğretmen-öğrenci aktiviteleri için ayrı bir platform hazırlanmakta.


https://www.duolingo.com/profile/REATKZKURT

süper çok iyi olur


https://www.duolingo.com/profile/erfdxz

Harika, tüm hocalara bildireceğim Duolingo'yu. Gerçekten çok eğlenceli ve başarılı bir platform olmuş. Tasarımlar da harika gerçekten :)


https://www.duolingo.com/profile/mustafakir2

aynen mükemmel bir program


https://www.duolingo.com/profile/OmerFAbidinoglu

süper bişey ya yakın zamanda androide indireceğim.. okulda akıllı tahtalarda kullanmak çok zevkli olacak :))) çok teeşekkürler..


https://www.duolingo.com/profile/UmutYLMZ04

Barış bey sizin Türkçe'ye çevirmede büyük katkınız olduğunu internette okudum belki bilginiz vardır diye soruyorum tüm ağaç bittikten sonra farklı kademelerde devam edilebilecek bir ek dallanıp budaklanmalar olucak mı? :) suan biraz başlangıçta olduğumun farkındayım, lisede ingilizce derslerinin bir çoğunu asmış ve geçilmesi gereken bir ders olduğunu düşünen biri olarak yaptığım hatanın farkındayım ve duolingo da şu bir kaç günlük serüvenimde bana çok yararı olduğunu söyleyebilirim ve haritanın geri kalanına baktığımda uzun bir yolun olduğunu ve cok cok daha şeyler öğrenebileceğimi biliyorum. En nihayetinde en sona geldiğimde temeli oturtmaktan ne kadar öteye gidebilmiş olucaz? Tabi duolingo bana anadilim gibi ingilizce konuşturamayacağının farkındayım bunun yanında ek pratikler ve bazı ingilizce dizi film izlemem gerektiğini biliyorum. Ama sadece meraktan soruyorum bizi nereye kadar götürebilir? :) Ve sizlerin bu süreçten sonraki planları nedir?


https://www.duolingo.com/profile/ProwlingParis

1 aya kadar yeni dal/budak eklememiz için gerekli altyapı oluşturulmuş olacak--o özelliği de sonuna kadar kullanmayı amaçlıyoruz. Bunun dışında çok yakında (1-2 hafta) internetten tercümeler yapabileceğiniz kısım açılmış olacak; asıl sonu olmayan macera orada. Gerçek dünyadan metinler ufkunuzu açacak vs.

Duolingo'ya sürekli yeni özellikler eklenmekle beraber dışarıdan yapacağınız bütün ekstra aktiviteler işe yaracaktır. Zaten dil kullanarak öğrenilir--bi başını yakala, sonra edindiğin becerilerle kanatlanıp uç!

Yakında İngilizce bilenlere Türkçe öğretiyor olucaz. Sonra Türkçe'den başka diller, başka dilleri bilenlere Türkçe. Sonu yok bu işin ;-)


https://www.duolingo.com/profile/hobim

Bu köşe, teşekkür etmek için uygun bir yer sanırım :) Emeği geçen herkese çok teşekkürler...

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.