1. Forum
  2. >
  3. Konu: German
  4. >
  5. Almanca-Türkçe Kursundaki Mod…

https://www.duolingo.com/profile/kamilfirti

Almanca-Türkçe Kursundaki Moderatör Yetersizliği

Merhaba,

Öncelikle "yetersizlik"le kaliteye değil, kantiteye işaret ettiğimi söylemek istiyorum. Bir süredir -neredeyse- sorduğum hiçbir soruya cevap alamıyorum. Moderatörlerin görev tanımlarını da tam olarak bilemiyorum. Belki de yorum bölümündeki soruları cevaplamak gibi bir yükümlülükleri yoktur. Fakat varsa, bu konuda yetersiz kalıyorlar.

Yetişemiyor olabilirler. Meşgul oldukları daha önemli işleri vardır. Hatta canları bir şey yapmak istemiyor da olabilir. Hepsini anlıyorum. Fakat bu alternatif moderatörlere ihtiyaç duyduğumuz gerçeğini değiştirmiyor.

Duolingo'yla tanışalı aşağı yukarı iki ay oldu. Aramız da gayet iyi. Kendisi bu problemin farkında mı acaba? Ve bir şeyler yapmayı düşünüyor mu?

August 6, 2016

1 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

evet fakat bunun cozumu iki dili de iyi bilen insanlarin gonullu olarak basvurmasi. Fakat maalesef bu iki dili birden bilen milyonlarca insan olmasina ragmen neredeyse ic basvuru gelmiyor, ya da basvurup eklenenlerin cogu birkac hafta sonra ayriliyor. Yani tanidiklariniz varsa bu konuyu iletebilirsiniz ve incubator.duolingo.com dan basvurabilirler

Learn German in just 5 minutes a day. For free.