1. Forum
  2. >
  3. Temat: Troubleshooting
  4. >
  5. dziwny problem w zanurzeniu z…

https://www.duolingo.com/profile/fraudomek

dziwny problem w zanurzeniu z minusami

Chce wiedziec co tu sie odwala? Wchodze w zanurzenie i widze kolejne minusy, norma, przyzwyczailem sie, prawie :) Ale sprawdzam i dostalem 11 minusow za jakis prehistoryczny tekst o zydach: "Reflections on Jewish Life in Scotland and Poland". Chce w niego wejsc i co? Error 404. O ch.. tu chodzi ja sie pytam? Tekstu nie ma a ja minusy dostaje? Nie dosc ze trzeba sie tu uzerac z jakimis zyciowymi nieogarami to jeszcze samo duolingo takie numery odwala? Zadam odpowiedzi od jakies moderacji od tego tu jestescie.

August 10, 2016

2 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/br0d4
Mod
  • 1485

Moderatorzy są takimi użytkownikami jak Ty, nie maja najmniejszej nawet możliwości ingerowania czy wglądu w cokolwiek co dzieje się w Zanurzeniu. Ich uprawnienia ograniczają się wyłącznie do moderowania dyskusji na Forum. Mogą też wysyłać do administracji wnioski o reakcję przy poważniejszych naruszaniach zasad, ale tak samo może to zrobić każdy użytkownik.

W tej sytuacji możesz pisać do administracji serwisu, ale wątpię, by cokolwiek to dało. Rozwój Zanurzenia został porzucony na rzecz innych projektów DL - np. wprowadzonych niedawno Tiny Cards. Należy się cieszyć z tego, ze w ogóle ono jest w kursie dla Polaków - wiele kursów językowych (w tym wszystkie, które zostały uruchomione po r.2014) nie ma już nawet do Zanurzenia dostępu.

August 17, 2016

https://www.duolingo.com/profile/wiktoria89876

fajny

September 16, 2016
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.