1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Studovaný jazyk

https://www.duolingo.com/profile/ema.svrckova

Studovaný jazyk

Proč pro mluvčí češtiny je pouze angličtina? Já bych totiž chtěla i španělštinu. Dalo by se s tím něco dělat?

September 17, 2016

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Vytvořit nový kurz je práce pro 5 lidí asi tak na rok, takže ne, nedalo. Na dalších jazycích z češtiny se zatím nepracuje a je otázka, či vůbec kdy bude. Zato z angličtiny je těch kurzů spousta, takže pokud angličtinu už docela zvládáš, tak můžeš zkusit španělštinu pro anglicky mluvící.


https://www.duolingo.com/profile/Bara132450

Česko je malá země a proto by jsme měli být rádi i za tu angličtinu. Až doděláš angličtinu tak se můžeš učit z angličtiny do španělštiny.


https://www.duolingo.com/profile/Lukasmaste

Jak již píší jíní s podporou dalších jazyků z češtiny nepočítejte. Proč by tomu 5 lidí věnovalo rok života a navíc zdarma? Přesto jsem se zkusil zeptat na MŠMT jestli nějaké online kurzy podporují, případně jestli je podporovat budou, či jestli podporu zváží. Zkuste to také na mail kancelar@msmt.cz, třeba se při dostatečném počtu dotazů ledy pohnou....

Dobrý den

Na základě zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů žádám MŠMT o informace. Podporuje či plánuje MŠMT podporu výuky cizích jazyků prostřednictvím chytrých zařízení (mobilů, tabletů apod.)? Pokud podporuje, či plánuje podpořit prosím uveďte v jakém formátu (pro jaký typ zařízení, v jakém čase) podpora bude. Pokud nepodporuje ani neplánuje podpořit zváží MŠMT vytvoření kurzu v nějakém otevřeném prostředí (např. kurzy na www.duolingo.com dostupné pro zařízení se systémy iOS, Android, Windows, dostupné zdarma online, nebo jiné obdobné)?

Doplňuji, že žádost o informaci musí obsahovat: Jméno a příjmení žadatele adresu trvalého pobytu (případně adresu pro doručování, liší-li se od ATP) Datum narození Informaci že jde o žádost dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím uvedení povinného subjektu, od kterého tuto informaci požadujete.


https://www.duolingo.com/profile/lucia.velca

ja osobne mam nastavenu anglictinu - spanielcinu, dajte si to tiez tak, anglictinu si nastavite ako "domaci" jazyk a spanielcinu ze sa idete ucit....

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.