1. Forum
  2. >
  3. Konu: Troubleshooting
  4. >
  5. Seviye atlıyorum fakat anasay…

https://www.duolingo.com/profile/esitami

Seviye atlıyorum fakat anasayfada görünen İngilizce becerileri hep aynı

Merhaba,

Şuan 13. seviyeye geçtim ama anasayfada çıkan İngilizce becerileri altındaki egzersizler (Temeller 1 / Temeller 2 / İfadeler / Yemekler....) Duolingo'yu kullandığım ilk günden beri aynı. Sadece 'becerilerini güçlendir' bölümünden yeni konularla ilgili egzersizler yapabiliyorum ama o konular öğretilmedi ;) bu durum normal midir? teşekkürler

September 20, 2016

7 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/ersinturac

ekran görüntüsü atabilir misin ilgimi çekti.Belki bir çözum bulabiliriz olaya hakim olduktan sonra.


https://www.duolingo.com/profile/esitami

aldım, buradan gönderebiliyor muyum? teşekkür


https://www.duolingo.com/profile/ersinturac

kodu yazmaya calışıyorum fakat hata veriyor şöyle yapalım. sen herhangi bir yere yükle url adresini gönder.


https://www.duolingo.com/profile/ersinturac

Ben konu ile ilgili genel bir araştırma yapacam birazdan fakat konuyla ilgili gönderdiğin görüntüden açıkçası pek bir şey anlayamadım. konuya çözüm için hem bana hemde sana yardım etmek isteyecek diğer kişiler için tekrar üzerinden geçelim istersen,

Anladığım kadarıyla, her konunun alıştırma sorularının aynı olduğundan söz ediyorsun(ki genelde aynı oluyor) Genel tekrar sorularında ise, henüz öğrenmediğin konular ile ilgili sorular sorulduğundan söz ediyorsun değil mi?


https://www.duolingo.com/profile/esitami

Evet. Gönderdiğim görüntüde;

İngilizce Becerileri 13. Seviye Temeller 1 Temeller 2..... başlıkları altında egzersizler yer alıyor. Bu egzersizler "he, she, it, boy, girl..." gibi en temel konuları içeriyor. Yani Duolingo'yı ilk kez kullanmaya başladığımdan beri, seviye atlamış olsam da bu menü hiç değişmedi. Demek istediğim seviye atlayınca, yeni konu/kelime ve testlerle ilgili olarak bu bölümün de güncellenmesi gerekiyor mu?

Öte yandan sadece 'becerilerini güçlendir' bölümünden egzersiz yaptığımda yeni seviye ile ilgili tense/kelime sorularına ulaşabiliyorum ama dediğim gibi bu güncel konularla ilgili olarak anasayfamda herhangi bir değişiklik yok / konular eski ve hep aynı.

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.