"Whathehadwrittenwastrue."

Переклад:Що він написав, було правдою.

2 роки тому

10 коментарів


https://www.duolingo.com/Olegalas

А так ні "Що з того, що він написав було правдою"?

2 роки тому

https://www.duolingo.com/Nordry
Nordry
  • 25
  • 11

Тут стверджувальне речення, а не запитальне. У більш звичному для нас, не скороченому, варіанті воно могло б, наприклад, мати вигляд "(All) what he had written was true". Хоча ми і звикли, що подібні допоміжні слова використовуються лише при побудові запитальних речень, але на практиці бувають і подібні "вийнятки" (так само як стверджувальні речення, які у розмовній мові перетворюються на запитальні за допомогою інтонації).

2 роки тому

https://www.duolingo.com/fc6I

Написане ним - правда

Чому не можна зробити варіант вірним?

1 рік тому

https://www.duolingo.com/Fb8U1
Fb8U1
  • 25
  • 747

Написане - це пасив. А англійське речення - актив. Про актив і пасив у англійській можна почитати на стор 100 в посібнику Драгункіна http://mi.anihost.ru/Dragunki/Malyj_pryzhok.pdf

9 місяців тому

https://www.duolingo.com/TgS78

В Україні так не кажуть )

11 місяців тому

https://www.duolingo.com/Dmy_S
Dmy_S
  • 25
  • 662

Цікавий випадок англійського скорочення. Українською природнішим буде варіант: "Те, що він написав, було правдою", який відразу знімає всі питання. А в англійській, виявляється, ось це переднє "те" не потрібне. І що цікаво - цей варіант Дуо несподівано приймає! Інша річ, що за основну відповідь знову обрали якогось покруча.

3 місяці тому

https://www.duolingo.com/Vital153055

Для стверджувального речення дивний зміст)

3 місяці тому

https://www.duolingo.com/Andrii253295

Хтось тут згадував про порядок слів у розділі займеники!!!! Це питальне чи яке речення?!

2 роки тому

https://www.duolingo.com/Fb8U1
Fb8U1
  • 25
  • 747

Дуо пропонує розповідне речення. У ньому немає ніякого запитання. Слово what у ньому теж ні про що не запитує. Тут стверджується, що все, написане ним, було правдою. Тому порядок слів прямий. А ось Oleg безпідставно зробив речення питальним.

2 роки тому

https://www.duolingo.com/Andrii253295

Ви не зрозуміли....у розділі займеники є випадок коли - ...це робота і ... Робота це...непамятаю більш детально. І видавало невірну відповідь при одному з вище перелічиних прикладів... Хтось в коментах написав і пояснив що це залежить від порядку слів в українській мові!!! Просто тут якось то укр. беруть за основу то англійську!!! А це речення теж таке "склиське" , сам переклад.

2 роки тому
Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.