1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Posilování :(

https://www.duolingo.com/profile/ucen13

Posilování :(

Chyběla mi čárka v Slovesa: Infinitiv, tak jsem dal "posílit", zodpověděl jsem všechny otázky bez chyby a přesto jsem nic neposílil. Dal jsem tedy znovu posílit, opět jsem zodpověděl vše bez chyby a opět jsem nic neposíl. Tohle je příšeně demotivující :((( Obzvláště když ze dne na den zeslábne klidně 10 okruhů najednou...

October 15, 2016

16 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Přijde mi, že občas se nějaká dovednost "zasekne" a tváří se slaběji, i když ji člověk posiluje dost. Nechala bych ji a trénovala mezitím jiné, ono se to časem vzpamatuje.


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Když je lekce velká (6 a více podlekcí), tak to tak funguje, že jedno posílení ke zvýšení někdy nestačí. Že to ale ani po dvou posíleních dovednosti čárku nepřidalo je zvláštní.


https://www.duolingo.com/profile/ZuzaHK

Přesně tak. Např. mám 8 dní za sebou, jedu denně, a přesto mi zmizelo zase několik dílů z vícero okruhů. Je to děsně demotivující. Jak je to vůbec možné? Člověk se akorát motá na základech!


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Jak funguje určování síly okruhů je interní věc duolinga a nikdo do něj nevidí. Bohužel to jako uživatelé nemůžeme nijak ovlivnit a občas je to opravdu otravné. Proto můžu pouze doporučit se vykašlat na udržování stromu zlatého a opakujte jen, když na to máte náladu.


https://www.duolingo.com/profile/koutna_martina

Pro mě je to naopak motivace k opakování a jsem ráda, že mi to připomíná zopakování slovíček, které jsem třeba už pozapomněla.


https://www.duolingo.com/profile/Elis359

S tímhle jsem se už párkrát taky setkala, musím posílit třeba 3x, abych dovednost měla zase zlatou, i když mi chybí jen jedno políčko, ale ono je to v podstatě jedno. Strom mám hotový už nějaký ten pátek a občas se mi stává, že mám k posílení třeba i 20 dovedností. Prostě je nechávám být a až na to dostanu náladu, tak je opět "vyzlatím". A jako demotivující bych u sebe neviděla ani to, že musím posilovat víckrát ani to, že mi ze dne na den zeslábne hodně okruhů. Právě naopak, kdyby mi nezeslábly, tak se k nim určitě nevrátím, protože bych neviděla důvod je dělat znovu, takže i když bych někdy měla náladu angličtinu dělat, tak se na to vykašlu právě proto, že už všechno zlaté mám. U angličtiny to nemám, ale například u španělštiny jo - můžu si najet na celou slovní zásobu a tam vidím jakou sílu které slovíčko má, takže u těch slabých pak vím, že když jich je víc z jednoho okruhu, tak mě ho to nechá zopakovat.


https://www.duolingo.com/profile/Mysterious_boy

Co se stane když čára klesne úplně dolů?


https://www.duolingo.com/profile/widle

Poslední dílek tam vždycky zůstane. A nestane se nic, je to jenom varování, že už jste dlouho neprocvičovali.


https://www.duolingo.com/profile/LadisUrban

Mám dojem, že jsem měl 48% "Plynulé vyjadřování v angličtině". Teď jsem si všiml, že mám jen 47%. Proč se to stalo?


https://www.duolingo.com/profile/Nemesis_NaR

Protože vám slábnou slovíčka a s nimi i okruhy a tudíž si duolingo usmyslelo, že jste malo opakoval a snaží se vás tímto motivovat, abyste to napravil :-)


https://www.duolingo.com/profile/TomasSamek

Dobrý den, chci se zeptat, pokud mám úroveň " plynule angličtiny " na 65% , jak se dá tato hodnota navýšit?! Děkuji za info T.


https://www.duolingo.com/profile/ucen13

Musíš dál cvičit. Buď se uč nové lekce anebo opakuj/posiluj ty už naučené... čím víc XP získáš tím rychelji ti budou přibývat procenta...


https://www.duolingo.com/profile/widle

No, tahle hodnota už se pomalu blíží maximu toho, co Duolingo umí, takže pokud vám jde o schopnosti a ne jen čísílka, tak nejlíp vyrazit "do světa" a angličtinu začít používat i jinde.

Co se čísel týče, mám dojem, že tu někdo hlásil plynulost i kolem 70 %, ale rozhodně to nejde až do stovky, to by ani nešlo.

Související diskuze

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.