"Sie ist die größte Biene."

Çeviri:O, en büyük arıdır.

October 18, 2016

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/pergamemo

Kaç kez aynı şeyi yazdık. "O en büyük arı" cevabı doğru kabul edilmeli. Geri bildirimlerimizi sallamayacaksanız, geri bildirim yapmayı bırakalım.

October 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

geri bildirimlerinizin "sallanabilmesi" için incubatordeki gönüllülerin vakit bulup bakması ve manuel olarak eklemesi gerekiyor. Bu kursta yeterince gönüllü yok. İsyan etmek yerine geri bildirim yapmaya devam edin, zamanla bunlar görülecektir.

October 18, 2016

https://www.duolingo.com/profile/pergamemo

bu sert yorumumun nedeni, bu soruya ilk kez denk gelmem değildi. en az 10. defa aynı cevabı verip, geri bildirim yaptığım halde, hala aynı cevabın gelmesiydi. ki bu 10 kez yaklaşık 1 yıl içinde farklı zamanlarda oldu. yani bu kadar uzun zaman içinde tekrar tekrar hata alınan bir şeyin "sallanmasını" istiyoruz. böyle sert yorum yazında "şak" diye sallanması da bir başka olumsuzluk bence. bundan sonra bunu gören herkes sert yorumlar yazmaya girişecektir.

October 19, 2016

https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

bunlar tamamen tesadufi, bir ton rapor mesaj geliyor ve dediğim gibi bunlara bakacak vakti olan insanlar lazım. ben bunu görmüş oldum ve ekledim. raporlar 10 kere de gelse 100 kere de gelse görülmemiş olabilir, maalesef yeterli incubator katılımcısı yok. Kursları gönüllülerin hazırladığını unutmayın. İyi öğrenmeler.

October 19, 2016
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak Almanca öğren. Ücretsiz.