1. Forum
  2. >
  3. Temat: English
  4. >
  5. Ile lekcji angielskiego muszę…

https://www.duolingo.com/profile/Jvlka27

Ile lekcji angielskiego muszę przejść aby dodać nowy język do nauki? ;]

Chodzi o to że nie wiem do której lekcji albo do którego rozdziału istnieje dodanie kolejnego języka. Proszę o pomoc!! ;] Dziękuje, pozdrawiam. Orrbitka. :3

October 19, 2016

11 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Emwue

Nowy język możesz dodać w każdej chwili, ale z języka polskiego niema na razie innych kursów, także możesz się tylko uczyć innych języków z bazowego języka innego niż polski – szczególnie język Angielski ma dużo kursów, więc jeśli mówisz po angielsku wystarczająco dobrze, masz spory wybór.

Jeśli jednak zamierzasz czekać na kursy z języka polskiego, to od razu informuję, że raczej nie należy się spodziewać żadnego innego przez 2018/2019 rokiem – powstanie kursu to około rok pracy, a w tym roku(i sporej części następnego też, na pewno) Duo nie zacznie żadnego kursu dla Polaków, bo chwilowo zajmuje się innymi rynkami i zwiększaniem dostępności kursu języka angielskiego.


https://www.duolingo.com/profile/Jvlka27

A jak to zrobić?


https://www.duolingo.com/profile/Natalia831386

Możesz zacząć naukę innego języka Duolingo, kiedy tylko chcesz. Niestety dla mówiących po polsku jest jedynie kurs angielskiego :"(. Więc nie musisz przejść konkretnej ilości lekcji angielskiego, co nie zmienia faktu, że jeśli rozpoczniesz kurs dla mówiących po angielsku to musisz znać angielski!


https://www.duolingo.com/profile/doriankarcz

To ja tylko od siebie dodam, że warto się uczyć innych języków właśnie przez Angielski. Np. taki Niemiecki ma bardzo wiele form zdaniowych i elementów, które w języku Polskim nie występują, a w Angielskim już tak, przez co dużo łatwiej zrozumieć i pojąć ten język.


https://www.duolingo.com/profile/kinga.30.30

Jak wam sie udaje miec tak duzo dni nauki z rzedu? Ja cwicze prawie codziennie ale jak mam juz duzo to oczywiscie nastepnego dnia nie zdaze i mi wszystko idzie od nowa.

Naucz się angielskiego w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.