1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. smazání kurzu

https://www.duolingo.com/profile/vitakovan

smazání kurzu

Zdravím přidal jsem si nějaké kurzy jazyků z angličtiny do ruzných jazyků. Prosím jak je smažu? aby se mi neukazovali po kliknutí na tu vlaječku. Chtěl bych aby tam zustal jen jeden ty ostatní jsem si dal jen se zvědavosti a ted bych je rád smazal aby se mi tam nezobrazovaly. Děkuji za odpověd.

November 5, 2016

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/vitakovan

Přes ten odkaz to jde, takže vyřešeno. Dík Nicméně zvláštní pro mne je, že doposud nevím, jak se k tomu resetu proklikat.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Najeďte myší na svou ikonku, vyberte Nastavení, potom Studovaný jazyk a na té stránce klikněte na odkaz "Vynulovat nebo odstranit jazyky".


https://www.duolingo.com/profile/vitakovan

Hmm, tak to jsem nějak přehlédl... Pěkný večer


https://www.duolingo.com/profile/LukNmec9

Dobrý den, začal jsem kurz angličtiny (v češtině). Ze zvědavosti jsem si chtěl dát i kurz Němčiny, čímž jsem si nějak aktivoval kurz němčiny v angličtině. Jak se mohu vrátit na původní kurz a němčinu odstranit? Děkuji


https://www.duolingo.com/profile/widle

Nahoře vedle uživatelské ikonky kliknutím na vlaječku můžete přepínat mezi kurzy. Pokud by to nezafungovalo, tak si postupujte stejně jako při přidávání nového kurzu a přidejte si zase angličtinu z češtiny - dosavadní pokrok máte uložený, nepřijdete o něj.

Tu němčinu asi nesmažete. Obecně funguje ten návod, co jsem psala výše, ale pro každý zdrojový jazyk (v tomhle případě angličtinu) vám musí aspoň jeden jazyk zbýt. Ale ono by to vcelku nemělo ničemu překážet.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.