1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Nie mogę mówić przez mikrofon

https://www.duolingo.com/profile/Anetta11125

Nie mogę mówić przez mikrofon

Chcę mówić przez mikrofon naciskam a tu nic. Jak wy naciskacie?

December 6, 2016

2 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/slawekma

Kliknij w swój login u góry po prawej stronie. Rozwinie sie menu, wybierz ustawienia. Znajdź kartę w której zaznaczysz "właczone" w pozycji "mikrofon". Chyba pierwsza od góry. powodzenia.


https://www.duolingo.com/profile/DorotaJarosz

Użytkownicy przeglądarki Chrome:

Jeśli przypadkowo zablokowana została możliwość używania mikrofonu przez Duolingo, nie będzie możliwe wykonanie ćwiczeń z zakresu mówienia. Zmiany opcji wykorzystania kamery i mikrofonu przez dane strony można dokonać, edytując uprawnienia w przeglądarce Chrome. Aby tego dokonać, wybierz w przeglądarce Chrome opcje Ustawienia->Pokaż ustawienia zaawansowane...Następnie w sekcji Prywatność wybierz opcję Ustawienia treści. W sekcji Mikrofon wybierz opcję Zarządzaj wyjątkami...Jeśli Duolingo znajduje się na liście, a Zachowanie nie jest ustawione na "Zezwalaj", usuń stronę z listy, klikając symbol X, który pojawi się, gdy najedziesz na nią kursorem. Kliknij opcję Gotowe i powróć do Duolingo. Gdy następnym razem wystąpi ćwiczenie z zakresu mówienia, pojawi się okienko z prośbą o zezwolenie na dostęp do mikrofonu. Kliknij opcję "Zezwalaj" - dostęp powinien być zapewniony!

albo tu: https://support.duolingo.com/hc/pl/articles/207568713-Jak-mog%C4%99-zezwoli%C4%87-Duolingo-na-korzystanie-z-mikrofonu-w-Chrome-

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.