https://www.duolingo.com/profile/SkocznyMagik

Czy jest tutaj jakikolwiek moderator?

Chciałem rzucić okiem na forum „polskojęzycznych”. Co znalazłem na najnowszych postach:

Cześć! Mam od pewnego czasu taki problem, że nie wiem co chcę na święta a rodzice od dawna mnie o to pytają. Mam 11 lat, jestem dziewczyną, interesuje się zwierzętami, lubię grać w gry, szczególnie w the sims 4 i minecrafta.

Fajna strona POLECAM!!! :)

Ta strona jest super

Kto zna Maćka Bladowskiego tak ma na imię w świecie

JESTEŚ KOLEGĄ LUB KOLEŻANKĄ WIKTORIALA16 LUB MILENABIGUS3 I JESTEŚ Z 3b SZKOŁY PODSTAWOWEJ PISZ TU

Do kurki wodnej – naprawdę na forum muszą dominować wpisy dzieci z podstawówki?! Ciężko doszukać się na forum jakiegokolwiek ciekawego tematu związanego z naukami języka. Jest po prostu bałagan i spam, bo dzieciaki nie wiedzą, że to narzędzie nauki a nie zabawka, która pozwoli im zdobyć piątkę na świadectwie. Moderatorzy – przyzwalacie na to?

Dobra, koniec jęczenia. Wracam do nauki…

December 19, 2016

2 komentarze

Sortowanie: najlepsze posty

https://www.duolingo.com/profile/Igr_Ek

Dziękuję za ten post. Szczerze mówiąc jest to odrobinę irytujące. Owszem - dzieci na duolingo - to jest fajne. Niech się uczą. To jest ok.

Ale pisanie postów na temat prezentów, zebrania klasowe albo inne pierdoły poziomu "Mam 12 lat i jestem już duża lub duzy" są po prostu po niżej chęci zaglądania na forum.

Również jestem zdegustowany. Tymbardziej, że forum - jak nazwa wskazuje jest czymś co powinno łączyć w rozmowę, lecz to co można nazwać rozmową od tego co się dzieje w tym momencie na forum jest oddalone przepaścią.

Przyłączam się do pytania. Moderatorzy - gdzie wy jesteście i co robicie...

December 19, 2016

https://www.duolingo.com/profile/zim_ek

Jesteśmy, aczkolwiek większość z nas skupia się na poprawianiu błędów w kursie. Dzięki za przypomnienie – widzę, że forum jest nieco zaniedbane i postaram się skupić również na moderacji.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.