1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Posun v hodnocení.

https://www.duolingo.com/profile/Avtokrat

Posun v hodnocení.

Duolingo je super, ale nevím jak dál. Jsme na úrovni 60 a posledních 25 dnů bez posunu dál. Jaká je nejvyšší úroveň a je možné se ještě posunout dál?

December 30, 2016

18 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/widle

Možná jste chtěl říct na úrovni 25 a posledních 60 dnů bez posunu? Každopádně úrovní je 25, dál už to nepůjde. Strom máte hotový dávno, procvičujete dlouhodobě, jak tak na to koukám, Duolingo vám už nic moc nového nedá. Spíš bych doporučila se do jazyka ponořit přímo, bez nuceného překládání, ať už budete číst, koukat na filmy nebo si s někým popovídáte.


https://www.duolingo.com/profile/Avtokrat

Ne, myslel jsme to, jak jsme to napsal. V duolingu se ukazuje znalost angličtiny - tedy alespoň na mobilu, kde mám Android. Moje znalost je již řadu dní procentuálně 60%. Rád bych se zlepšil, ale nevím jak. Úroveň znalostí je 25, to vím, ale procentuální znalost se zpočátku zvyšovala, pak se to seklo na 60%. Pokud si zadám www.duolingo.com a můj profil, tak se ukazuje Plynulé vyjadřování v angličtině 60%.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Jo tohle. No, ta plynulost je dost divoké číslo a nikdo neví přesně, kolik je maximum, ale do stovky určitě nejde, to je záměr.


https://www.duolingo.com/profile/vili69
  • 1475

snažte se, už mám 73% a stále stoupá... :)


https://www.duolingo.com/profile/Avtokrat

Co je to cvičení na čas? Jinak dělám denně tak 70 a už dva měsíce jsem na 69%..


https://www.duolingo.com/profile/vili69
  • 1475

To chce vydržet, ono to vyleze. Jde to fakt hodně pomalu. Já už to beru jen jako sport a otázku cti. Několikrát se mi stalo, že při spuštění Dua jsem měl 71, po opakování fanfára a 72. Druhý den to samé - na začátku cvičení 71, po cvičení fanfára a zase 72. Až když jsem "přitlačil" na XP, už to zůstalo na 72. K tomu cvičení: vyberu si co chci cvičit, zvolím "posílit" a pak buď "procvičování bez měření času" nebo "měřené procvičování". Kdysi jsem to měřené procvičování "zakoupil" za 10 lingotů. U cvičení na čas je max 20XP na cvičení, u "bez měření času" je max 10XP na cvičení. Tak je to u webové aplikace. Jak je to u aplikací pro telefony a tablety, to nevím.


https://www.duolingo.com/profile/Kokyna4

Ahoj, kurz jsem absolvovala, jsem na úrovni 17 ale nemohu nikde najít další pokročilejší level. Nebo teď už mám jen procvičovat? Ani v mobilní verzi na androidu, ani na PC s windows nemohu žádný další kurz najít. Mluví se tu o úrovních A,B,C, ale kde ? Moc děkuji za odpověď.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Žádný další, pokročilejší kurz neexistuje, takže teď můžete už jen procvičovat.

Úrovněmi A, B, C asi myslíte tohle: https://cs.wikipedia.org/wiki/Spole%C4%8Dn%C3%BD_evropsk%C3%BD_referen%C4%8Dn%C3%AD_r%C3%A1mec To je ovšem obecná klasifikace a Duolingo rozhodně nepokrývá všechy stupně, spíš jen to A1-A2.


https://www.duolingo.com/profile/vladimir76173

Mám 77 a stále dělám chyby, tak jednu za lekci. Vylezlo to na 77, pak jsem udělal pár chyb a spadl jsem na 76. Dal jsem si záležet a vrátil jsem to zpátky na 77. Myslím, že si každé procento musíme zasloužit. Zajímalo by mě kdo má nejvíc. Procvičuji tak 300 za den. Nejvíc mě motivuje klub. Vždycky se tam najde někdo s kým si to rozdám v týdenní soutěži.


https://www.duolingo.com/profile/Avtokrat

Já se přes 77 nemohu dostat už půl roku.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.