https://www.duolingo.com/profile/Tyrateks

Kulüp

Merhaba arkadaşlar. duolingoda yeni sayılırım. bu külüp nedir. amacı nedir. kulübe nasıl üye olunur.? biraz bilgilendirme yapabilir misiniz kıdemli arkadaslarım. şimdiden teşekkürler

January 1, 2017

10 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/civcivcik666

Merhaba. Facebook'taki gruplar gibi. Kulüp içindeki üyelerin gelişimleri kulübün ana sayfasına düşüyor, şu kişi temelleri bu kişi fiilleri yaptı diye ve isteyen beğeni veya yorum atabiliyor. Bir de kendine özel olarak, kulüp üyelerinin puan tablosu var. 15 kişi kapasiteli sanırım bir de. Ben de bir tanesine üye oldum falan ama zaman öldürüyor gibi geldi bana. Kulüpte kim hangi konuyu geçti veya yorum yaptıya da bakarsak çalışma disiplini bozulur, gerçekten Facebook'a döner ortam. Hem zaten arkadaş ekle olayı da temelde aynı işi fazlasıyla görüyor.

2 Ay Sonra Gelen Aydınlanma Editi: Fikrim değisti. Fazla önyargılıymışım meğerse. Bir haftadır bir kulübe üyeyim ve gayet motive edici.


https://www.duolingo.com/profile/Muhammed-19-1907

peki nerden kulüp bulcaz


https://www.duolingo.com/profile/civcivcik666

Açılan kulüpler Facebook'taki gibi aranıp bulunan türden değil. Gizliler. Davet kodu olmadan girilemiyor. Tartışma kısmında sürekli kulüp kodları paylaşılıyor, takip ederseniz bir tanesine denk gelirsiniz.


https://www.duolingo.com/profile/Ozlemankara

kulüpten nasıl çıkacağım, bir türlü çıkamıyorum. gece yarısı gelen bildirim sesleri beni çok rahatsız ediyor


https://www.duolingo.com/profile/civcivcik666

Kulüpler sekmesindeyken sağ üst köşedeki büyük mavi harflerle ÜYELER yazan yere tıklayınca karşımıza haftalık puan durumu tablosu geliyor. O tablonun en altında da yine büyük kırmızı harflerle KULÜPTEN AYRIL diye bir komut var. Ona tıklayınca kulüpten çıkılıyor.


https://www.duolingo.com/profile/Bahar_Kul

Ben bir kulübe katıldım ama çıkmak istiyorum. Kulüpler sekmesi dediğiniz şeyi de bulamadım. Linkini atabilir misiniz?


https://www.duolingo.com/profile/civcivcik666

kulupler sadece mobilde oldugundan link atamam. ama mobil uygulamadan girin duoya, orada en altta bir bar var, ogren-profil-kulupler-dukkan diye de 4 secenek var. kulupleri tiklayin. kulupler sekmesine girince sag ustte uyeler diye bir buton var, oraya girince en sayfanin en altinda kirmizi yaziyla kulupten ayril secenegi var. boyle ayrilabilirsiniz.


https://www.duolingo.com/profile/Bahar_Kul

Mobilden girince farkettim. Teşekkürler.


https://www.duolingo.com/profile/GkhanDuman4

I've established a new club if you want to compete,I'm going to waiting for you

Club Code:AFX3J6

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.