1. Forum
  2. >
  3. Temat: English
  4. >
  5. 2 miliony polaków uczy się an…

https://www.duolingo.com/profile/agatkanar

2 miliony polaków uczy się angielskiego na duolingo!!!

Jeśli chcecie wiedzieć 2 miliony polaków uczy się angielskiego na Duolingo!!! :) Jesteś jednym z nich. Zachęcaj swoich przyjaciół, by też grali w tą super grę! Piszcie w komentarzach jak bardzo lubicie duolingo i zajrzyjcie na moje inne dyskusje. Za najlepsze odpowiedzi daję lingoty! Proszę o zostawienie łapki w górę, lingota i komentarza. Pozdrawiam wszystkich :)

January 7, 2017

13 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/jol3333

To jest przyjazny kurs gdy chcemy nauczyć się i oswoić z pisownią i gramatyką języka.Uczę się prawie codziennie i weszło mi w krew tak , że dzień bez nauki , choćby minimum , uważam za stracony! Tylko jednego mi brak ,konwersacji-ale dzięki duolingo mam podstawy do dalszego kształcenia!


https://www.duolingo.com/profile/Anthony.353923

Dzięki duolingo , ze jesteś ,a nauka angielskiego nigdy nie sprawiała mi takiej zabawy .Dzień bez nauki na duolingo to stracony dzień.Przerobiłem już wszystkie tematy.Wracam do tematów z którymi miąłem najwięcej trudności.Pozdrawiam cały zespół DUOLINGO.


https://www.duolingo.com/profile/Aleksaandraa8

Słyszałeś o grze Wordable? Chyba wszystkie aplikacje do angielskiego sprawdziłam... ale tylko do Duo i Wordable wracam. Chęć wygranej albo prześcignięcia drugiej osoby zawsze góruje;-)


https://www.duolingo.com/profile/Yola448704

Polacy uczą się angielskiego. Wielu Polaków uczy się angielskiego. "Jeśli chcecie wiedzieć, dwa (trzy, cztery) miliony Polaków uczą się angielskiego na Duolingo! Zachęcaj wszystkich przyjaciół, by też grali w grę. Zajrzyj do moich dyskusji."
Zachęcam agatkanar do czytania polskich książek i do nauki języka polskiego :)


https://www.duolingo.com/profile/Pilar970

Chciałbym Ciebie poprawić, bo ponad 4,5 milionów Polaków uczy się angielskiego oraz dodać, że niecały milion osób anglojęzycznych uczy się polskiego. Stronkę poleciła mi nauczycielka i zachęciłem już brata do zabawy, gdyż nie znam lepszej strony edukacyjnej niż Duolingo :-)


https://www.duolingo.com/profile/deColberg

Korzystam od niedawna, wcześniej nie byłem przekonany co do różnych kursów w internecie, a ten jest bardzo przyjazny, nie jest sztywny, i naprawdę bardzo profesjonalny. Szkoda tylko, że nie ma wyboru innych języków z pozycji polskiego menu, i trzeba najpierw zaznaczyć, że się zna angielski ;)


Naucz się angielskiego w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.