https://www.duolingo.com/agatkanar

2 miliony polaków uczy się angielskiego na duolingo!!!

Jeśli chcecie wiedzieć 2 miliony polaków uczy się angielskiego na Duolingo!!! :) Jesteś jednym z nich. Zachęcaj swoich przyjaciół, by też grali w tą super grę! Piszcie w komentarzach jak bardzo lubicie duolingo i zajrzyjcie na moje inne dyskusje. Za najlepsze odpowiedzi daję lingoty! Proszę o zostawienie łapki w górę, lingota i komentarza. Pozdrawiam wszystkich :)

2 lata temu

7 komentarzy


https://www.duolingo.com/deColberg

Korzystam od niedawna, wcześniej nie byłem przekonany co do różnych kursów w internecie, a ten jest bardzo przyjazny, nie jest sztywny, i naprawdę bardzo profesjonalny. Szkoda tylko, że nie ma wyboru innych języków z pozycji polskiego menu, i trzeba najpierw zaznaczyć, że się zna angielski ;)

2 lata temu

https://www.duolingo.com/agatkanar

dostajesz lingota

1 rok temu

https://www.duolingo.com/Timatube

Jeśli chcecie wiedzieć 2 miliony polaków uczy się angielskiego na Duolingo!!! :) Jesteś jednym z nich. Zachęcaj swoich przyjaciół, by też grali w tą super grę! Piszcie w komentarzach jak bardzo lubicie duolingo i zajrzyjcie na moje inne dyskusje. Za najlepsze odpowiedzi daję lingoty! , Pozdrawiam wszystkich :) zostawienie łapki w górę lingota i komentarza https://www.duolingo.com/choinka2

2 lata temu

https://www.duolingo.com/KrystynaPi11

Właśnie skończyłam wszystkie tematy na duolingo... - Szkoda... myślałam, że nie skończy się tak szybko.- Teraz pozostaje mi uczyć się dalej na innych stronach, no i ewentualnie co jakiś czas powtarzać sobie tutaj tematy.

2 lata temu

https://www.duolingo.com/Natalia831386

Teraz angielskiego uczy się nieco ponad 6 milionów polaków! Myślę, że jest to bardzo fajna strona do nauki języków obcych. Jedynym jej minusem jest to, że mówiący po polsku mogą się uczyć jedynie angielskiego. Chciałabym, aby mówiący po polsku mogli się uczyć więcej języków :)! Daję Ci lingota :)!

1 rok temu

https://www.duolingo.com/jol3333

To jest przyjazny kurs gdy chcemy nauczyć się i oswoić z pisownią i gramatyką języka.Uczę się prawie codziennie i weszło mi w krew tak , że dzień bez nauki , choćby minimum , uważam za stracony! Tylko jednego mi brak ,konwersacji-ale dzięki duolingo mam podstawy do dalszego kształcenia!

10 miesięcy temu

https://www.duolingo.com/Anthony.353923

Dzięki duolingo , ze jesteś ,a nauka angielskiego nigdy nie sprawiała mi takiej zabawy .Dzień bez nauki na duolingo to stracony dzień.Przerobiłem już wszystkie tematy.Wracam do tematów z którymi miąłem najwięcej trudności.Pozdrawiam cały zespół DUOLINGO.

1 tydzień temu
Naucz się angielskiego w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.