https://www.duolingo.com/profile/Asperus

Про прогрес

Доброго дня! З Новим Роком і Різдвом Христовим Вас!

Займаюсь в вашій програмі вже 8 місяців. Подобається. Єдине, що основний курс, як на мене, замалий.

Зараз в мене 70% вивчення. Щодня я закриваю в середньому 50 балів в режимі обмеженої в часі практики, але відсоток вивчення росте дуже повільно, десь на 1 відсоток в місяць. Це так має бути, чи я роблю щось не так?

January 9, 2017

6 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/Khlivnyuk

У мене після 9 днів 47% і не з'являється нічого нового, все пройдено, лише прості речі по декілька раз випливають знову і їх доводиться повторювати, як собака Павлова система працює чи як розширювати словниковий запас і складність фраз? Чи система лише для початкового старту розрахована?


https://www.duolingo.com/profile/galanet

Швидше для початкового старту. Я пройшла всі вправи і завершила курс. Мала відсоток 47. Зараз працюю кожного дня і набираю 100-200 балів в день. Кожного дня отримую 1%, принаймні, намагаюсь так працювати щоб його отримати. Сьогодні, наприклад, знадобилось 220 балів. Повторюю пройдені теми і закріплюю навички. Звісно, роблю помилки час від часу, можливо через це і не ростуть відсотки.


https://www.duolingo.com/profile/Khlivnyuk

За 3 місяці відсоток став 55%, правда я набираю інколи лише по 10 балів в день, бо безумно нудно одне і теж проходити і боротись з багами системи, які трапляються на здавалося б елементарних речах. Ліпше витратитись на курси роззета стоун чи репетитора, і не гаяти час, якщо англійська реально потрібна, імхо. Єдина користь з цього сервісу це уже вкарбована в голову структура речень різних форм.


https://www.duolingo.com/profile/Khlivnyuk

Відсоток за 6 місяців став 72%. Декілька днів підряд додавалось по 1% навіть за мінімальні набрані 10 балів. Здається зростання залежить від стабільності і регулярності, принаймні я заходжу сюди і виконую завдання практично в один і той же проміжок часу.


https://www.duolingo.com/profile/pf3u4

А як подивитися той відсоток, де ви його бачите ? Я бачу тільки зароблені бали


https://www.duolingo.com/profile/Olly_1052

Ви можете дивитися свій прогрес тут https://duome.eu/pf3u4

Пов'язані обговорення

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.