1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. elhasználódás / ismeretek fri…

https://www.duolingo.com/profile/Carrietta

elhasználódás / ismeretek frissítése

Sziasztok! Leírnám a parámat, hátha volt már olyan akinek valamitől megoldódott:

Kész van már a fám, alján ott az arany baglyom (az ellenőrző pontokat csináltam meg amíg lehetett, a végén ahol meg már nem lehet a leckék végéhez tartozó teszteket csináltam, hogy ne kelljen darabonként.) Ez már régebben volt, jó pár hete. A fa első fele mióta megcsináltam arany, nem is vált más színűre (tehát nem avul el). A második fele (3. ellenőrző ponttól lefelé, tehát az utcsó 2 szakasz) színes, de ha frissíteném az ismereteim általában nem használ. Mobilról (iOS) soha, böngészőből (Chrome 4 Win, Safari 4 Mac), néha de nem megfelelő ütemben. (Azért tudom hogy mi a normális, mert a angolról német fámmal töltök sok időt, és azon a decay és a refresh is jól működik, ha pl. időre 10-12 pontot szerzik 2-3 anyag is frissül egy körben.)

Hátha volt valakinek ilyen gondja (A fasza az oldal, a magyar még béta, így is gyakorlok hasznos ez, stb hozzászólásokat előre is köszi, egyet is értek velük. Csak arra szeretnék itt most rájönni hogy ez egy elhárítható hiba, vagy írjak az adminoknak) Köszi

February 28, 2014

0 hozzászólás

Kapcsolódó fórumok

Tanulj meg egy nyelvet mindössze napi 5 percben. Ingyen.