1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. konuşma ve yazışma pratiği

https://www.duolingo.com/profile/mbkcry

konuşma ve yazışma pratiği

Merhabalar , bende yeni katıldım ortanın bir tık altı olan :) ingilizcemi geliştirmek istiyorum ama fark ettim ki gün içerisinde günlük konulardan, hem konuşma olarak hem de yazışarak pratik yapmadan ilerlemek zor. bu bağlamda iki yöntem ile pratik yapmak isteyen arkadaşlar edinmek istiyorum , do you wanna join me ?

January 19, 2017

8 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/ArasArasCo

Eğer ücretli uygulamaları denemek isterseniz Cambly ile ana dili İngilizce olan eğitmenlerle İngilizce konuşabilirsiniz: www.cambly.com


https://www.duolingo.com/profile/GunayGuliyeva

İnterpals'da ben de karşılıklı dil öğrenmek için arkadaş arıyordum ama özellikle Türkler yabancı profilleri ile "bayan nasılsınız" diye yazıyorlardı ya da arkadaş olmak istediğim yabancı arkadaşlarla aynı amaçlara sahip değildik. Benim için faydalı olmamıştı ama Hello Talk uygulamasını tavsiye ederim.


https://www.duolingo.com/profile/m.turkyilmaz

Bende aynı sebepten bir kulüp yada sınıfa dahil olmak için konu başlığı açmıştım ama henüz bir öneride bulunan olmadı. :)


https://www.duolingo.com/profile/mbkcry

bende buradan ses çıkmayınca, internette araştırdım interpals diye bir site var orada dediğim gibi pratik yapabilecek insanlar bulmak kolay, çünkü sitenin amacı o :)

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.