https://www.duolingo.com/profile/sonahradil

Urovne

Dobry den, jsem na 8.urovni a rada bych vedela budoucnost urovni. Co v nich najdu, co me ceka. Zatim je to vse jen o slovickach. A jeste jedna vec, nefunguje mi mikrofon... teda, ten mij ano, ale at reknu do mikrofonu cokoli, vzdy mi to uzna. Dekuji

January 19, 2017

16 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/JanSevela

Já mám 32 000 XP a jsem na 25 úrovni 76%. Stále se objevují nová slovíčka a složitější větná spojení a řešení s doplněním má více možností.


https://www.duolingo.com/profile/sonahradil

Dokoncila jsem vsechna pole a ted se vse jen opakuje a pribivaji nova slovicka. Chapu to dobre? Jsem na urovni 10.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Úrovně jsou podle počtu XP, ty přiliš nesouvisí s tím, kolik témat ("dovedností") máte probraných, ale spíš s tím, kolik času věnujete procvičování.

V dovednostech jsou vždycky nová slovíčka, ale v mnoha z nich se zároveň probírají i určité gramatické jevy - název dovednosti to obvykle naznačuje.

Funkce mluvení do mikrofonu má dost kolísavou úroveň, liší se to zařízení od zařízení. Moc se toho s tím nadělat nedá, takže pokud se vám to chová takhle (nejste zdaleka jediná), tak nezbývá než to v nastavení vypnout a mluvení si natrénovat jinde.


https://www.duolingo.com/profile/DashaBergr

Dobrý den, já jsem pokročila na úroven 14, ale v procvičování se nic nezměnilo. Myslela jsem,ž budiu nové úkoly, ale v podstatě mohu procvičovat pořád dokola původní probraná témata a nic nového...to bude pořád stejné??? Mám přes 6000XP ale nevím, jestli to nebude nuda, pořád dokola to samé...


https://www.duolingo.com/profile/Ivo494484

Kolik je celkem těch úrovní a co posunuje procento mých znalostí?


https://www.duolingo.com/profile/widle

Úrovní je 25.

Jak přesně se počítá procento není přesně zveřejněno, ale zřejmě na to má vliv především síla jednotlivých slov/vět a podobné věci. Čili pokud neprocvičujete, zase to klesá.


https://www.duolingo.com/profile/sonahradil

Jj, mikrofon je snad problem u vsech :D. Jsem na 12 urovni, jsou tu uz pekna souveti, ktera me bavi. Zacatek je nuda


https://www.duolingo.com/profile/JanSevela

Dělám duolingo 576 dní mám 69 200 Xp a procento plynulého vyjadřování už čtyři měsíce 77%. Dělám teď mezi 100 až 500 Xp za den a procenta se nezvyšují. Ale stejně mně to baví.Hledám další vytrvalce, kteří by se podělili o zkušenosti. https://www.duolingo.com/comment/24956695

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.