https://www.duolingo.com/profile/ebul_esfer571632

arapca

neden arapca yok.ben bugüne kadar bu kadar güzel bir program görmedim.lakin arapca yok..

January 20, 2017

7 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/mirzabeyoglu

evet bencede olmalı. sonuçta her dil var arapça da olmalı. olması için elbette uğraşmamız lazım bu işin ehillerine programı tanıtıp insanlara kolay yoldan arapça öğretmeyi sağlamalıyız. ben şimdiden gönüllü arapça dersler veren tanıdığım bir kaç kişiye ulaştım sizde çevrenizdekilere izahda bulunursanız inşallah yakın zamanda arapça kursumuz olacak.


https://www.duolingo.com/profile/Eluvian_

Sanırım bu olmayacak. Çünkü Duolingo'da farklı alfabe kullanan dilleri öğretmek yazılımsal açıdan sıkıntılı ve zor. Belki gelecek bir zamanda olabilir yine de.


https://www.duolingo.com/profile/Samet553270

Hakkınız var hocam, benim için de hayal kırıklığı oldu..


https://www.duolingo.com/profile/salihkose

Bu faydalı programda arapça kursunun olmaması çok büyük bir eksiklik.Yetkililerden arapça kursunun programa dahil edilmesini istiyorum.


https://www.duolingo.com/profile/ebul_esfer571632

Bu çağda yazılım gibi bir sıkıntının olması ve bunun mazeret olarak sayılabilmesi abes ile iştikaldir.Tabi bu konuda duo ne gibi fikre sahip bilmiyorum


https://www.duolingo.com/profile/Eluvian_

Hayir, bir kursta iki farklı yazı scriptinin kullanılmasınin sebepce gosterilmesi abes ile iştigal değildir. Su an Rusca gibi kurslar mevcut ama bunlar icin bile cok ugrasildi. Hatta eskiden IngilizceTurkce kursunda bile Turkce karakterle baslayan cevaplar, buyuk harfle baslamissa yanlis sayiliyordu. Sonradan yazilimla duzelttiler. Ve evet, bu cagda hala boyle sikintilar mevcut. Arap alfabesine de kolay denemeyecegi icin eklenilmesi elbette zordur.

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.