1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Brak możliwości szybkiego prz…

https://www.duolingo.com/profile/Jacek93

Brak możliwości szybkiego przechodzenia pomiędzy językami

Witam,

Uczę się j. angielskiego w wersji polskiej Duolingo. Zawsze mnie dziwił fakt, że nie mogę szybko przeskoczyć na wersje 'holenderskiego z angielskiego' oraz 'niemieckiego z angielskiego'. Ponieważ uczę się jedynego kursu w wersji polskiej. Trochę to bezsensu bo mam aktywne kursy w wersji angielskiej - niemiecki i holenderski, ale muszę ręcznie zmieniać w profilu wersje duolingo by widzieć te kursy i potem znów wracać na polska wersję.

Czy jest na to jakaś rada? Skoro na jednym profilu mam to aktywne dlaczego nie wyświetla mi się to w kursach po kliknięciu flagi u góry.

Pozdrawiam, Jacek

February 1, 2017

3 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/Emwue

Niestety, ale tak (na razie?) działa Duolingo – silnik strony „nie widzi” kursów w innych językach bazowych, więc nie może wyświetlić, na przykład, kursów z Angielskiego gdy aktualnie korzystasz z kursu w języku polskim, przez co musisz wpierw wybrać inny język bazowy.

Ponieważ, użytkownicy często na to narzekali, Duolingo jakiś czas temu zapowiedziało, że w przyszłości to zmieni… Ale kiedy to się stanie, nie wie nikt. ;)

Na szczęście, jeśli korzystasz z nowoczesnej przeglądarki i masz zainstalowany dodatek do userscriptów, taki jak Greasemonkey/Tempermonkey, zawsze możesz sobie ułatwić życie korzystając z userscriptu który bardzo ułatwia przełączanie kursów z różnych języków bazowych.


https://www.duolingo.com/profile/Jacek93

No dziękuje bardzo. Działa to tak jak powinno w sumie działać w oryginalnej wersji. Dokładnie o to mi chodziło. Mam nadzieje, że twórcy Duolingo szybciej przemyślą sprawę i wprowadzą tą funkcjonalność jako standard.


https://www.duolingo.com/profile/KasiaZda0

Mi też się to nie podoba.

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.