1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Bu site bir harika dostum !

https://www.duolingo.com/profile/uykucu_35

Bu site bir harika dostum !

Bende web tasarımı okumuş biri olarak bu siteyi geliştiren fikir sahibi emeği geçen vede destekleyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum :) Klavyeniz nescafe su kola görmesin :)

Ege hazırlığı sizin sayenizde geçeyim siteye bağış reklam elimden ne gelirse :)

March 5, 2014

4 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

beğendiğine mutlu olduk :)

geçtiğin becerileri arada da tekrarlarsan pekiştirerek ilerlersin. ve umarım hazırlığı geçersin (gerçi hazırlık sınıfı bir öğrencinin en güzel zaman geçirdiği yıl muhtemelen, ben atladığıma pişman olmuştum :D)

site bağış ya da reklam kabul etmiyor, yapabileceğin en iyi şey mümkün olduğunca kendi çevrene duyurmak, ya da internet üzerinden yine başkalarına duyurmaya çalışmak.

iyi dersler!


https://www.duolingo.com/profile/ozgurmnv

En doğru tabiriyle kendimi aşırı derecede İngilizce cahili olarak görüyorken bu siteyle tanıştım ve o kadar da acınacak halde olmadığımı fark ettim, başlangıç seviyesi için. İnsana inanılmaz bir öğrenme isteği kazandırıyor ve çok eğlenceli. Sizin ve diğer yönetici arkadaşların katkısı inanılmaz. Hepinize çok teşekkür ederim, hakkınız ödenmez gerçekten. Sitenin bedava olması, onu da geçtim de hiç bir reklam ve bağış almamasını şaşkınlıkla izliyorum. Ya gerçekten aşırı derecede hayırsever insanların emeği var ya da burada emeği geçen kişiler uzaydan geldiler ve henüz Lidyalılarla tanışmadılar. Eğer Cennet varsa en güzel köşesinde sizlerin de yeri olsun. Bir gün becerebilir de ileri düzeyde İngilizce öğrenirsem bu gönüllü kadro içerisinde bende olmak istiyorum...


https://www.duolingo.com/profile/Selcen_Ozturk

teşekkür ederiz tüm övgüler için :)

biz bu işten para almıyoruz, ama sitenin sahipleri için aynı şey söz konusu değil :) yani şimdilik pek kazanmasalar da ileride kazanacaklar. "tercüme" kısmında (şu an türkçe için mevcut değil) kullanıcılar pratik yaparken site de para kazanabiliyor: https://www.duolingo.com/info

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.
Başla