https://www.duolingo.com/yildizarslann

Lingotlarım nerede?

100 lingotum vardi bugun baktim ki 1 lingota düsmüs sebebi ne olabilirr?

1 yıl önce

7 Yorum


https://www.duolingo.com/Melih46

Aynısı bendede oldu :(

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/The.Bek

Ardarda 2 kişide olmus. Modlarda Cevap vermiyo bence direk duolingoya sorun. Yardım sekmesi altından sorabilirsin.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Eluvian_

Moderatörlerin cevap vermesinin sebebi ortada böyle bir şeyin ilk defa olması. İngilizce forumuna çoktan göz gezdirdim ve bu sorunla karşılaşan kimse yok. Şimdi bu durum İngilizce kısmındaki insanlarda yaşanmamış ama Türkçe kısmındaki iki kişiyi etkilemiş diyelim, neden Türkçe kısmındaki bu iki kişi diye sorduğumda aldığım cevap Türkçe kısmında son zamanlarda sürekli bir lingot alışverişi, "lingotum var ben zenginim al sana 100 lingot" gibi tartışmalar olduğu için belki de bu "alışveriş" sırasında fark etmeden gereğinden fazla, yanlışlıkla lingot verilmesi, bol bol lingot dağıtılıp sonradan bunun yapıldığının unutulması bu Türkçe kısmındaki üyeler için oldukça olağan duruyor. Yine de ilgileniyorum şimdilik bir yorumum olmasa da, merak etmeyin. Yarın gündüz gözüyle bir kez daha İngilizce forumuna göz atıp en sonunda olmazsa Duolingo topluluk ekibine mail ile bildireceğim durumu. Ancak cevap vermeleri uzun sürecektir, şu sıralar aşırı yoğunlar. Herkese iyi dersler.

Şimdilik tek ricamız:

  • Lingot alışverişi gibi lüzumsuz işlere katılmayın. ("Sen bana 50 ver, ben de sana 50 vereyim", "Lingotun yoksa benden iste hiç çekinme ben sana veririm, hadi lingot verelim birbirimize" gibi durumlardan uzak durmaya çalışın.) Bir de lütfen "sınıfıma gelirsen sana 50 lingot veririm" gibi mesajlardan da çok çok uzak durun.
1 yıl önce

https://www.duolingo.com/The.Bek

Bı yanlış anlaşılma varsa duzeltiyim. Modlar ilgilenmiyor anlamında soylemedim modlarda bilmiyo ki cevap vermiyor anlamında yazdım.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/mirzabeyoglu

birkac gundur birileri lingotum yok oluyor diyor. benim tamitamina 873 lingotum var bunlardan bir tanesi bile durduk yere yok olursa duoyu kurtlara mama yaparim.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/The.Bek

Kaybedecek hiç bir şeyim yok ..

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/mirzabeyoglu

tyler durdenim diyorzun yani.

1 yıl önce
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.