Duolingo jest napopularniejszą metodą nauki języków na świecie. A co najlepsze, jest w 100% darmowe!

https://www.duolingo.com/buskes76

wcina lingoty z zamrożonego czasu, nie dodaje lekcji do zakładu...

Już któryś raz gdy kończę lekcję bardzo blisko północy (niemalże równo) zabiera mi 10 Lingotów z "zamrożonego czasu" bo niby nie zdążyłem tego dnia zrobić lekcji... ale jednak na wykresie z "dziennym celem" zalicza mi tą lekcję jako zrobioną przed północą... a na dzień po północy mam 0 punktów i lekcje do przerobienia... I w takim też momencie nie zalicza mi dodatkowego "dnia nauki z rzędu" do zakładu - a to przecież nie jest istotne czy przed czy po północy zaliczy skoro miałem zabezpieczenie w formie "zamrożonego czasu" !!! Więc po prostu za nic tracę te 10 Lingotów z "zamrożonego czasu" , nie nabija mi dni do licznika a lekcje i tak muszę zrobić tego następnego dnia... - o co chodzi ...?

Nie jestem pewien bo nie zwróciłem uwagi i nie pamiętam dokładnie, liczby ale mam tylko wrażenie że może nie dolicza mi do ogólnego licznika "dni nauki z rzędu"

zdarza się to też komuś ?

1 rok temu

4 komentarze


https://www.duolingo.com/Mmakao
Mmakao
  • 12
  • 4
  • 3

\Nie

1 rok temu

https://www.duolingo.com/jolo222

zgadzam się nie

1 rok temu

https://www.duolingo.com/jolo222

po co MARNOWAĆ lingoty na zamrożenie czasu buskes76?

1 rok temu

https://www.duolingo.com/buskes76

...we wtorek 16.V po północy ( parę - paręnaście minut ) znów po lekcji (chyba "Natura") pokazało mi zaliczenie z bonusem +5 pkt i wszystko ładnie pięknie ale ani nie dodało mi dnia nauki ani na wykresie nie ma tych 15 punktów, ani nie podniosło mi zdolności w tym temacie... :/ ! do punktacji ogólnej pewnie też mi tego nie dodało ale nie mam pewności bo nie sprawdzam bez przerwy ani nie zapisuję ile mam ogólnie. Zrobiłem później inną lekcję test z całego tematu "Sztuka" za 40 pkt i to już mi zapunktowało

1 rok temu