https://www.duolingo.com/numrut

Онлайн чат

Усім привіт!

Спробую максимально стисло донести свою ідею.

Усі ми, відвідувачі цього чудового ресурсу, зацікавлені у вивченні та покращенні знання іноземних мов. Але в певний момент виникають сумніви "чи варто продовжувати", "чи зможу я", "як і куди рухатись далі".

Не секрет, що найбільш ефективний і швидкий розвиток відбувається у колі однодумців. Тож, з цією метою було створено чат, де ми могли б зібрати спільноту людей, що допомагатимуть один одному, ділитимуться досвідом та знаннями. Адже усі ми маємо потребу постійного вдосконалення навичок написання чи читання текстів мовами, які вивчаємо. Часто виникає потреба просто проконсультуватись з більш обізнаними користувачами. Було б неймовірно зручно отримувати ледь не миттєві відповіді та поради на свої запитання. Крім того, можна просто спілкуватись на вільні теми у вільний час, покращуючи розуміння іноземних мов.

В якості платформи було обрано навпрочуд зручний і популярний сьогодні сервіс Slack. Наприклад, він дозволяє створювати різні канали (кімнати) для різних тем. У нашому випадку кожна окрема мова може мати свій канал і кожен користувач може підписатись лише на ті канали, які його цікавлять. Крім того, існує можливість спілкуватись шляхом відправки персональних повідомлень, є підтримка роботи з медіафайлами та документами, додавання певних повідомлень у закладки, доступні додатки для Android чи iOS смартфонів та настільних комп’ютерів, зручний веб-інтерфейс. Перераховувати можна довго, але краще спробувати)

Такий вид взаємодії дозволить нам підтримувати один одного на цьому нелегкому шляху, познайомитись ближче або навіть знайти нових друзів зі спільними інтересами. Можливо, ваша сусідка також вивчає есперанто, а ви й не знали?)

Отож, сподіваюсь ми зможемо об’єднатись задля нашої спільної користі.

Щоб приєднатись напишіть свою емейл адреса за цим посиланням — http://polylingo.herokuapp.com. Протягом кількох хвилин ви отримаєте листа із запрошенням.

1 рік тому

9 коментарів


https://www.duolingo.com/rublin
rublin
 • 25
 • 15
 • 14
 • 5

Гарна ідея. Побачимо що з цього вийде. Слак дійсно зручний інструмент!

1 рік тому

https://www.duolingo.com/AnGee-1
AnGee-1
 • 24
 • 13
 • 6

+1 Ідея гарна. Треба спробувати. P.S. Я за популяризацію української мови, бо вона незаслужено знаходиться у тіні.

1 рік тому

https://www.duolingo.com/MrNobilta
MrNobilta
 • 22
 • 11
 • 10
 • 8
 • 3

Цілком підтримую. Проте, не певен, що встигатиму за всіма Вами:)

1 рік тому

https://www.duolingo.com/gjxfnrsdtwm

Дякую за запрошення.

1 рік тому

https://www.duolingo.com/AlexSidachev

Гарна ідея

1 рік тому

https://www.duolingo.com/Andriy.ua.com

Цікава ідея, хочу приєднатись!

1 рік тому

https://www.duolingo.com/Yolia111

привіт

1 рік тому

https://www.duolingo.com/Stanislav743468

Мені теж подобається

1 рік тому

https://www.duolingo.com/MykolaAleb

Привіт всім, мені потрібна ваша допомога, а точніше ваше знання англ.мови, потрібно на англ.мову перекласти анотацію, допоможіть будь ласка! ''Був проведений ряд комп'ютерних досліджень режимів польоту квадрокоптера. Особливих складнощів у роботі з апаратом не виникає, це добре спроектований пристрій з продуманою системою обробки сигналів, великою кількістю датчиків і системою стабілізації. Застосування квадрокоптера дозволить здійснювати обстеження значних територій з висоти. ''

1 рік тому
Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.