1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. jak navýšit procenta "plynulé…

https://www.duolingo.com/profile/PavelDobns

jak navýšit procenta "plynulé vyjadřování v angličtině"

... již několik měsíců jsem na stále stejné úrovni v procentech a nevím jak dál. XP mám přes 31000 a jsem na úrovni 25. Tyto hodnoty se navyšují bez problémů. Jo a nepoužívám mikrofon...

April 3, 2017

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2188

Mam to podobne. Také uz delší dobu mam stejné procenta. Myslím, ze tohle číslo není až tak dulezite, jelikož clovek, ktery denne procvicuje, sam citi na jake je urovni.

Myslim si, ze systém vypocitava procentualni zkušenost studenta prubezne od zacatku kurzu. Jelikoz porad delame chyby (jinak bychom v tomto kurzu uz nebyli), tak nikdy nedosahneme nejvyssiho ohodnoceni. Zkuste prohledat starsi diskuze, uz se tady toto téma probiralo vícekrát.


https://www.duolingo.com/profile/Jirka_A

Můžu se ze zvědavosti zeptat, na jaké procenta jste se už dostali? Ne že bych těm číslům přikládal velký význam, ale třeba to bude pro mě další motivační prvek. Já se zatím držím na 66% a moc nahoru to nejde. Díky.


https://www.duolingo.com/profile/PavelDobns

už přes půl roku jsem na 60% a jedu denně 50XP


https://www.duolingo.com/profile/Jirka_A

Počet XP denně bych s procenty moc do souvislosti nedával. Ale je to zvláštní, já se nesekl na žádném % čísle za celou dobu. Strom mám pořád zlatý u všeho, tak se už dlouho učím jen pomocí tlačítka "Posílit dovednost". Opakuješ denně pomocí stromu (ručním výběrem), nebo to necháš na Duolingu, co ti bude předhazovat k opakování (tlačítko Posílit dovednosti)?


https://www.duolingo.com/profile/PavelDobns

nechávám to na Duolingu...

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.