https://www.duolingo.com/profile/Andrzej17

Gdzie jest lista poznanych słówek ?...

...jak w temacie. Chętnie bym sobie je przypomniał bez rozwiązywania ponownie testów lecz nigdzie nie mogę ich znaleźć

March 15, 2014

11 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/The_Art

Jeszcze nie ma ale może to wreszcie zrobią, przydałaby się. Albo zrobić osobny programik który byłby ćwiczeniem słówek poznanych w Duolingo że trzeba by było je np. wpisać, przepisać ze słuchu i powiedzieć. Bardziej rozbudowane flaszki.

April 16, 2014

https://www.duolingo.com/profile/dajax01

fiszki

May 10, 2014

https://www.duolingo.com/profile/tescikm

Witam! Odświeżam pytanie. Angielskiego uczy się moja mama i motywuje ją bardzo lista nauczonych słówek, których w Duo niestety nie widać. Działa przy tym chwilowe "obejście", które ktoś (AC15_) zaproponował na forum, czyli przełączenie języka nauczania na angielski i powrót do polskiego. Skoro nauczone słówka są gromadzone w bazie i nawet da się je na chwilę wyświetlić, to czy jest dużym problemem dodanie tej technicznej funkcjonalności do podstawowego polskiego interfejsu? :)

Byłoby świetnie, gdyby się udało a spora liczba osób miałaby większą motywację.

Gdzie mogę napisać, żeby ktoś zajął się tematem globalnie?

January 6, 2017

https://www.duolingo.com/profile/TomaszKocz

Przydałby się taki programik ze słówkami owszem. Oraz jakieś zasady z gramatyki, czasy, jak układać zdania itp. Mam problem z konstruowaniem dłuższych zdań po angielsku. Mam nadzieję że wcześniej czy później w/w się pojawią

May 23, 2014

https://www.duolingo.com/profile/MariuszST

Na gramatyke polecam www.ang.pl. ,"anki" na slowka a na sluchanie http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/general/sixminute/ a na wszystko DUOLINGO

April 29, 2015

https://www.duolingo.com/profile/endios

Ni ma. Podobno kiedyś wróci. Więcej informacji nie mamy.

March 16, 2014

https://www.duolingo.com/profile/QADEV

Na innych wersjach językowych już istnieje ta funkcjonalność - tak jest na pewno na "Niemiecki dla mówiących po angielsku". Do tego są też fiszki. Czy da się to jakoś dodać do "naszego" kursu?

August 7, 2014

https://www.duolingo.com/profile/piotrben

Lista słówek jest m. in. w angielsko-niemieckim, angielsko-francuskim, angielsko-hiszpańskim, angielsko-włoskim więc ta funkcjonalność na pewno już w Duolingo istnieje, pytanie tylko dlaczego nie ma jej w polsko-angielskim?

August 30, 2014

https://www.duolingo.com/profile/pankrzysio

Zauważam pewien problem z bazą poznanych słów. Niekiedy zdarza się, że mam do napisania ze słuchu całkiem nowe słowo, takie które nie było mi wcześniej przedstawione. Tak samo również nie są wyróżniane kolorem wszystkie pojawiające się nowe słowa. Jestem w połowie drzewa, część tematów przeskoczyłem skrótem i może dlatego system zalicza, że poznałem wszystkie dotychczasowe słowa...? Obecnie chyba nie działa to najlepiej. Mieliście podobne spostrzeżenia?

March 17, 2014

https://www.duolingo.com/profile/Putinow

Przydała by się opcja tworzenia własnych fiszek. Jestem na kierunku technicznym i niestety potrzeba mi dość specjalistycznego słownictwa. Papierowe fiszki się gubią a w dualingo był by to najlepsze miejsce do powtarzania ich.

January 30, 2016

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.