Duolingo, dil öğrenmek için dünyadaki en popüler yollardan biridir. En önemlisi, %100 ücretsizdir!

https://www.duolingo.com/Ozlem683566

12. Seviye devami

Merhaba, 12. seviyeyi tamamladim. Devami var mi var ise nasil devam edebilirim? Tesekkurler.

1 yıl önce

4 Yorum


https://www.duolingo.com/Eluvian_

Son seviye 25 ancak ana sayfanızdaki beceri ağacınız (dersleriniz) tamamlanmışsa siz daha fazla çalışıp da yeni ders ekletemezsiniz. Demek ki bütün dersleri bitirmişsiniz :)

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Ozlem683566

sayfamdaki butun agaci yaptim ama bir iki gun gecice eski sekmelerde bos tirnaklar olusuyor halbuki hepsini yapip tum yuvarlagi tammaladigim sekler onlar yeni olusanlari yaptikca mi seviyem artacak konular bu kadar mi yani

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Eluvian_

Her beceri belli bir düzen ile yavaş yavaş zayıflar, sizin hedefiniz ise zayıflamış becerileri eski formuna getirmek. Ve konular bu kadar, eğer son beceri olan "Nitelik"i de bitirdiyseniz. Yeni bir ders oluşmayacak, bunu sadece kurs hazırlayıcıları yapabilir, yani demek istediğim şu ki: Bizler yeni beceri eklemedikçe (ki şu an yeni bir beceri ağacı üzerine çalışıyoruz yavaş yavaş) sizin ekranınızda sizin çalışmanızın az veya çok oluşuna göre yeni beceriler oluşmayacak. Şu an ana sayfada gördüğünüz becerilerden başka bir beceri yok (şimdilik). Ve bütün becerileri tamamladıktan sonra hedefiniz altın rengini kaybeden becerileri formunda tutmak.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/OrdinaryAlien
OrdinaryAlien
  • 25
  • 25
  • 25
  • 12
  • 9

Merak etme, hep aynı şeyleri çalışıp durmayacaksın. Yeni sorular çıkıyor. Zaten çok fazla soru ve soru türü olduğu için sıkılman pek mümkün değil. Dilini geliştirdikçe diğer dil kurslarına göz atmayı da unutma.

1 yıl önce