1. Форум
 2. >
 3. Тема: Duolingo
 4. >
 5. Як підвищити відсоток рівня в…

https://www.duolingo.com/profile/AndrewYustyk

Як підвищити відсоток рівня володіння мовою?

Власне кажучи питання написане в заголовку. Після того як я пройшов все дерево з темами, мій відсоток володіння мовою зупинився на позначці 65% і не піднімається. Я вже декілька тижнів закріплюю навички в темах, рівень яких опускається, але відсоток залишається таким самим.

April 30, 2017

9 коментарів


https://www.duolingo.com/profile/gtc2015

https://www.duolingo.com/comment/22908155

3.3. Как работает уровень закрепленности или уровень владения языком? Как рассчитывается этот процент?

Английское название этого процента - Fluency score. Разработчики не раскрывают алгоритм расчета этой цифры, поэтому однозначного ответа на этот вопрос нет. Но есть несколько общеизвестных фактов. Вот они:

 • Это значение никогда не достигнет 100%
 • Это значение рассчитывается не для всех курсов.
 • Это значение зависит от точности ваших ответов.
 • Это значение зависит от закрепленности и завершенности дерева.
 • Это значение уменьшается, если не повторять и не закреплять.
 • Это значение не учитывает ваших самостоятельных занятий или занятий на других ресурсах.
 • Алгоритм расчета этого значения может быть переопределен A/B тестом.

Из всего этого следует, что это значение не отражает реальных знаний почти никак. Ведь если вы начнете практиковаться в другом месте и не будете практиковаться в duolingo, этот процент начнет неуклонно падать и даже дальнейшие супер точные ответы могут повлиять на этот процент весьма слабо. Если вы носитель языка, давно на нем разговариваете и пишете, после тестов вы можете получить какие-нибудь смешные 20% или иметь 65% при этом не понимая обычной неторопливой речи на изучаемом вами языке.

Ссылка на весьма скромное определение этого процента (английский): What does my Fluency Score mean? https://support.duolingo.com/hc/en-us/articles/205933480-What-does-my-Fluency-Score-mean-


https://www.duolingo.com/profile/Khlivnyuk

«Пилите, Шура, пилите — они золотые». Відсоток працює по принципу морковки прив'язаної перед віслюком, щоб він знову і знову крутив педалі, намагаючись досягнути бажані 100%.

Звичайна механіка Gamification, рекомендую прочитати про неї.


https://www.duolingo.com/profile/Flgs2

в мене таж проблема


https://www.duolingo.com/profile/gjxfnrsdtwm

Була така ситуація. Спробуйте набирати більше 50 балів на день. Якщо набирати близько 100 балів відсоток володіння буде рости.


https://www.duolingo.com/profile/ChervonaKalina

От я теж не дуже розумію цього механізму. Коли пройшов якусь навичку, іконка стає жовтою, і показує рівень володіння 5/5. Наступного дня якісь 4 довільні навички у мене світяться неповними, рівень володіння 3/5. Я проходжу ці навички по другому колу, вони знов світяться жовтим, як повністю виконані 5/5. Наступного ранку прокидаюсь, і вже якісь інші 4 навички світяться неповним. Навички обираються у довільному порядку, але завжди якісь 4 у мене світітяться погано пройденими. Спочатку я дратувалась, проходила навички наново, але це не допомагає.


https://www.duolingo.com/profile/I_am_actualy_cat

Я не впевнений, але якщо ти робиш помилку в якійсь навичці яка має відношення до іншої вона зменшується (наприклад в навичці про "Природу" ти помиляєшься коли пишеш день або дату, то навичка "Дати" падає). В будь якому випадку, через який час вони закріпляться.


https://www.duolingo.com/profile/gjxfnrsdtwm

Потрібно набирати більше балів. Мене така ситуація теж дивувала і дратувала. Зараз у мене всі навички жовті 73% володіння, але це вимагає набирати не менше 50-ти балів щодня. Можливо я помиляюсь, та якщо набирати менше балів відсоток володіння зменшується.


https://www.duolingo.com/profile/ChervonaKalina

Ви не помиляєтесь :) Я давно пройшла усе дерево. постійно тримаю його золотим, за день зараз 1, максимум дві навички падають, але я їх закріплюю. Відсоток володіння падає невпинно - я пройшла дерево був 77, зараз 73. Цікава тенденція, може дерево буде золотим, а відсоток володіння дійде до 1, або до 0 чи від'ємних величин...


https://www.duolingo.com/profile/galanet

Почала набирати 100 балів в день і відсотки ростуть. Звісно, не швидко, але 1% в день набрати можна. Рівень володіння 58%. Хочу досягти хоча б 80%.

Вивчайте мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.