https://www.duolingo.com/profile/Pingwin72

Stopień zaawansowania w angielskim

Osiągnąłem 76% biegłości...po kilku godzinach (3-4) spada mi do 75%. Po wklepaniu 10 lekcji poziom powraca do 76%. Po kilku godzinach spada ponownie do 75%. Nie poddaje się, Przechodzie kolejny raz 10 lekcji i... mam znowu 76%!!! Pytam się WHY?

May 4, 2017

7 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/luccasso1

A ja z kolei tego nie rozumiem: dopiero zapisalam sie na duolingo aby podniesc swoj poziom (chce rozpoczac kolejne studia) i aby nie zaczynac wszystkiego od nowa wzielam "test poziomujacy" po ktorym zostalam umieszczona na poziomie 8. Studiujac Widze jednak ze material z tego poziomu juz dawno znam. Jestem nauczycielka w szkole oraz tlumaczem dla szpitali....w USA. Problemow z porozumiewaniem sie nie mam i gdybym byla na poziomie na ktory zostalam zakwalifikowana przez Duolingo, nie dostalabym zadnych z tych prac :) :)

May 10, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Igr_Ek

Jezeli masz Angielski taki jak piszesz, to po co Ci te duolingo? Sa inne strony dla bardziej zaawansowanych. Daj znak jak jestes zainteresowana, to moge cos podpowiedziec...

Pozdrawiam

October 12, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Gazals
  • 1068

No to ogólnie masz wysoki ten poziom :), ale to jest tak chyba zrobione, że trzeba ciągle powtarzać słówka aby utrzymać ten procentowy wskaźnik, im wyższy poziom tym więcej czasu trzeba poświęcać. Wcześniej też czytałem, że skrypt tej strony mierzy ten twój poziom zwracając uwagę na ilość powtórzeń słówka, jak mocno go znasz, czas jaki spędzasz nad jego napisaniem/wykonaniem, pisownią, czyli czy robisz jakieś literówki, i czy jesteś konsekwentny w tych odpowiedziach.

Czy to prawda nie wiem, ale mam nadzieje, że tak rzeczywiście jest ;)

May 5, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Pingwin72

Z tego wynika,że mając 80% nie będzie można odchodzić nawet na minute od komputera ;)

May 6, 2017

https://www.duolingo.com/profile/Gazals
  • 1068

Tu sprawdź jak słówka masz wbite, u mnie niby na złotym a niektóre pokazuje że od 2 lat nieruszane :) https://www.duolingo.com/comment/6241872

May 6, 2017

https://www.duolingo.com/profile/SebastianK580864

Ja mam inne pytanie: zniknął mi stopień zaawansowania, wcześniej był. Ktoś wie dlaczego?

May 9, 2017

https://www.duolingo.com/profile/cyberNat2000

ponieważ siłą słów spadła

May 23, 2017
Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.