1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Úspěchy a denní řada (aplikac…

https://www.duolingo.com/profile/LukasHerbs

Úspěchy a denní řada (aplikace)

Ahoj, včera jsem v aplikaci splnil svou denní řadu a dnes jsem si zapnul Duolinga znovu a měl jsem splněnu jen polovinu. Tím pádem jsem přišel jak o sázku lingotů tak i o svůj týdenní postup. Tudíž se chci zeptat, jestli je někdo, kdo by se mi na to mohl podívat, případě mi říci proč se to stalo? Pokud mám nastaveného trenéra na 20 zkušeností, které jsem naplnil a přijalo mi to pouze 10 bodů.

A ještě by mě zajímala otázka ohledně úspěchů. Mám je všechny splněné až na úspěch ostrostřelec, který ale vyžaduje dokončení nové lekce bez chyby a přeskočení. Jak ale mohu splnit tento úspěch, pokud již mám celý anglický strom dovedností dokončený?

Děkuji za odpovědi.

May 6, 2017

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Mobilní aplikace se nesynchronizuje hned, ale s různou prodlevou. Někdy nestihne body do půlnoci odeslat. Na webovou verzi je spoleh.

Novou lekce bez chyby a přeskočení můžete dokončit třeba v němčině nebo polštině.


https://www.duolingo.com/profile/Lucie2480

Doporučuji si předělat cíl trenéra na 10 XP. Můžete dělat více a když vám to něco nezapočítá aspoň není průšvih. Jinak myslím, že v mobilu by Vám měl nabídnout za nějaké Lingoty opravení denní řady. U mě to tak minule bylo :-)


https://www.duolingo.com/profile/LukasHerbs

Pročítal jsem si Vaše komentáře a máte pravdu. Mobilní aplikace občas funguje výborně ale občas má taky plno nedostatků. Ale když nechci zbytečně zapínat PC, radši studuji na aplikaci, je to pohodlnější. Opravu mi systém sice nabídl opravu denní řady, ale chce zaplatit zhruba 40 korun. Trenéra na základní úroveň je dobrý nápad, ale již několikrát mi nabídl, že doporučuje přepnout na usilovně, zřejmě dle toho jak moc trénuji. A děkuji za radu, že novou lekci mohu dokončit i v jiném jazyce, toto mě vůbec nenapadlo a budu se snažit získat ostrostřelce alespoň v němčině. Díky za Vaše rady a názory, jsme za ně vděčný. :-)

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.