https://www.duolingo.com/Lenka385245

Mikrofon nereaguje na slova

Zdravím, poslední dobou mi mikrofon při vyslovování nezachytává slova. Ani na jednom přístroji. Nevím jestli to není tím že mám rýmu. Otázka zní jak se mám učit/cvičit, když nemůžu splnit úkoly

před 1 rokem

6 komentářů


https://www.duolingo.com/JanMoravec4

můj mikrofon také nefunguje, v telefonu a ani v počítači..stačí si jen zajím do nastavení a mikrofon si dočasně vypnout, než se vám rýma zlepší. pak si nastavení můžete zase vrátit :)

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/katka521

ano tak nějak prostě v nastavení to máte asi vypnuté tak si to zapněte když to nepůj tak bychse zeptala vedoucích této hra,aplikace (duolinga)

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/JanMoravec4

děkuji za pomoc, je to opravdu zvláštní. když v nastavení ten mikrofon zapnu a pustím test, tak při větě, která používá mikrofon, mi opravdu nereaguje na mluvení, poté co kliknu na okénko a mám mluvit,včera jsem to zkoušel znovu a to samé. mikrofon používám často ve skypu,hrách a nikdy žádné problémy. Jinak v telefonu mikrofon nefunguje, protože můj systém to nepodporuje.

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/MjaSlmov

Vypni si úkoly s mikrofonem.

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/BlankaNetu

Stalo se mi to taky.

před 1 rokem

https://www.duolingo.com/Monika946411

také mám rozbitý mikrofon a chtěla jsem si v nastavení vypnout jak mikrofon, tak reproduktor - nedrží, i když dám několikrát - uložit

před 1 rokem
Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.