"You are going to be a man."

Переклад:Ти будеш чоловіком.

1 рік тому

5 коментарів


https://www.duolingo.com/Dmy_S
  • 25
  • 690

В "Порадах" під уроком: She is going to be a teacher. (Вона планує стати вчителькою. Або: Вона стане учителькою.) Екселенц! Перекладаю: "Ти плануєш стати чоловіком". Не приймає. Завершую урок, заходжу на 2 коло, принципово перекладаю: "Ти станеш чоловіком". Не приймає. Каже: тільки "будеш" - і гаплик! Панове розробники, розумію, що ви й розумні, й красиві, але все-таки треба або труси, або хрестик.

1 рік тому

https://www.duolingo.com/vl.pilipchuk

"Вона планує стати вчителькою" і "Вона стане вчителькою" - - - це зовсім різні речі. І правильним буде один варіант.

1 рік тому

https://www.duolingo.com/Dmy_S
  • 25
  • 690

Звісно, різні. Але ви, цейво, дочитайте "Поради і примітки" до теми про "going to".

1 рік тому

https://www.duolingo.com/Fb8U1
  • 25
  • 775

Мова - надто складна система, щоб освоїти її досконало з наскоку. Тому граматика подається спочатку спрощено, а потім поступово поглиблюється. Не можна вважати Поради і примітки повним курсом англійської. Там є тільки основи.

11 місяців тому

https://www.duolingo.com/Dmy_S
  • 25
  • 690

Та все зрозуміло. Але одне з перших методичних правил: вправи, що надаються для засвоєння правил у підручнику, не повинні суперечити цим правилам. Або навпаки: правила мусять формулюватися достатньо узагальнено й із усіма винятками, щоб охопити всі приклади. Це основа основ для будь-якого курсу, хоч простого, хоч складного. В даному випадку треба було або дозволити всі варіанти перекладу, наведені в порадах, або звузити ці варіанти. Крім того, Duolingo позиціонує себе як самодостатній курс, тобто, нам не пропонують: спочатку прочитайте 127 підручників, а тоді приходьте. Тому для успішного розв'язання завдань мусить бути достатньо знань, отриманих у самому Duo. Ну й ось, простий тест: як мені на підставі інформації з Duo з'ясувати, які переклади в цьому заданні є правильними, а які - ні?

11 місяців тому
Вивчайте англійську мову, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день. Безкоштовно.