1. Forum
  2. >
  3. Temat: English
  4. >
  5. WAŻNE. Fiszki albo zbiór słów…

https://www.duolingo.com/profile/The_Art

WAŻNE. Fiszki albo zbiór słówek

Witam, używam Państwa programu, jest bardzo fajny i przyjemny w obsłudze. Jednakże brakuje mi jednej podstawowe rzeczy. Aby nauczone słówka można było powtarzać osobno, tzn. nie w ćwiczeniach a osobno w formie fiszek. Teraz muszę ręcznie je przepisywać do Anki a gdybyście dodali tabelkę to byłoby łatwiej, szczególnie że w statystykach jest uwzględniona ilość nauczonych słów. Wystarczyłoby na to kliknąć i program pokazałby listę słówek które już umiemy.

March 19, 2014

6 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/Scottishfuels

jak będziesz wpisywał ręcznie to zyskujesz dodatkową lekcje pisania:-)


https://www.duolingo.com/profile/WonShim

niedawno powstał temat FAQ proponuję się zapoznać... https://www.duolingo.com/comment/2234840 bądź skorzystać z opcji szukaj... było już wiele tematów o liście słówek kiedyś była taka możliwość w duolingo (w starej wersji) Autorzy serwisu obiecali, że zostanie to jeszcze przywrócone... jak na tą chwilę nikt nie jest w stanie powiedzieć kiedy... Jeśli chodzi o zgłaszanie błędów w tłumaczeniu (Twój drugi temat na forum w ostatnim czasie założony na forum) to skorzystaj z opcji Zgłoś błąd podczas lekcji danego zwrotu. Moderatorzy nie są w stanie przeglądać całego forum Dokładniejszy opis zgłaszania również znajdziesz w FAQ (powyższy link)


https://www.duolingo.com/profile/WonShim

W tym temacie: https://www.duolingo.com/comment/1591082 podany jest adres do wtyczki która po zainstalowaniu pokaże Tobie listę słówek. Jest kompatybilna z przeglądarką Chrome... nie próbowałem ale może pomoże :)


https://www.duolingo.com/profile/The_Art

Na tablecie opcji zgłaszania znalezionych błędów nie ma, poza tym dowiedziałem się o tym po wykonaniu zadania.


https://www.duolingo.com/profile/yuioyuio

Tak czy inaczej zgłaszanie błędów w dyskusjach nie ma sensu, lepiej już napisać o nim bezpośrednio do moderatora.


https://www.duolingo.com/profile/Jack.Elliot

Mam Fiszki i uzywa na autobusie

Naucz się angielskiego w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.