1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Plné lišty dovedností

https://www.duolingo.com/profile/cadkoiva

Plné lišty dovedností

Každý den jich několik ubude, někdy mi to po jednom cvičení "uzná", že je lišta zase plná jindy ale i opakovaně ne, i když už třeba neudělám chybu. Má to nějakou zákonitost? (Možnost "Spustit měřené procvičování" je spolehlivá, ale déle trvá, takže když vám těch nesplněných lišt přes noc přibude např. sedm jako mně dnes...) Chápu, že opakování je matka moudrosti, ale takhle se stále opakuje a nedá se moc pokročit.

June 1, 2017

5 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1802

Ja mohu rict jen svou zkušenost. Procvicuji každý den a nestalo se mi uz přes 700 dni, ze by mi ty listy dovednosti nekdy ubyly.


https://www.duolingo.com/profile/cadkoiva

Já procvičuji skoro každý den (občas dojde k přetržce), a ubude vždy jedno políčko z pěti v několika lištách. Dnes výjimečně - poprvé - šlo jen o jednu lištu, většinou jde o čtyři, včera to bylo těch sedm.


https://www.duolingo.com/profile/anaitatje1

Přidejte několik dní na aktivitě a udělejte více XP dokud se všechny lišty nenaplní a pak už cvičte každý den nepřetržitě a už se to nestane. Pokud takhle sem tam vypadnete, Duolingo to bere jako zapomínání a rychle ubývají nejen lišty, ale při delších přestávkách dokonce i procenta.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.