1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Facebook'ta Duolingo Grubu (S…

https://www.duolingo.com/profile/gokceozcancom

Facebook'ta Duolingo Grubu (Siz de fikirlerinizi ortaya koyar mısınız?)

Merhaba arkadaşlar, Facebook üzerinde Duolingo araması yaparken birçok gruba denk geldim ama genel anlamda bir dilden başka bir dil anlamında gruplar var. Türkçe için henüz kuran olmamış sanırım ya da ben mi görmedim bilemiyorum. Ben diyorum ki Facebook üzerinde bir grupta Türkçe dili üzerinden farklı dilleri öğrenen tüm arkadaşlarla yani sizlerle bir grupta toplanalım. Duolingo'nun etkileşim kısmı kalktı biliyorsunuz. (zaten benim hiç olmamıştı) grup üzerinde de birbirimizle daha çok etkileşim halinde oluruz daha çok soru sorup daha hızlı yanıt alırız diye düşünüyorum. Ayrıca bazı bilgilerin, kelimelerin akılda kalması adına günlük paylaşımlar falan yaparız. Hem paylaşırken bilgi bize daha çok yerleşir hemde bilmeyen arkadaşlarımıza da kaynak olmuş oluruz. Bu konudaki fikirlerinizi yazar mısınız?

June 13, 2017

18 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/BoranYAYLA

grubu kuracak olursan biz de yok gelmeyiz demeyiz :) güzel düşünmüşsün faydalı olabilir.ama işte sadece birisinin buna ön ayak olması gerekiyor.o da sensin.tamam işte :)


https://www.duolingo.com/profile/gokceozcancom

biz grubu kurduk şu anda daha doğrusu ben bunu söyleyince burdan bir arkadaş kurdu grubu duolingo ile de görüşecek ilerde sıkıntı çıkmasın diye sonra sizleri de davet edeceğiz gruba :)


https://www.duolingo.com/profile/murattor1

çok iyi olur pratik yapmış oluruz


https://www.duolingo.com/profile/Melisner

Bence de iyi fikir


Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.