1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Dve správne odpovede - Opakov…

https://www.duolingo.com/profile/StefanJany

Dve správne odpovede - Opakované odpovede

Ja viem, že ste dobrovoľníci , klobúk dole, ale .. Prosím Vás, kto to vymyslel tie opakované odpovede, ktoré sa líšia slovíčkom the a that, resp. he a she ? Stačilo by jednu správnu odpoveď, veď to mi nič nedá, len sa rozčuľujem, ja robím na čas, len ma to zrdržuje.

Inak fajn, vďaka za celú prácu aj nový prístup, že ma to už nehádže na začiatok celého kurzu :), keď som napr. v buducnosti a urobim nulu, tak ako to bolo pred tym.

Ďakujem a pekný deň

Stenka

June 21, 2017

6 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 301

Mně to něco dává.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
  • 1804

Ono to člověka alespoň nutí si ty odpovědi pořádně přečíst. Hlavně když je ve větě rozdíl jen v písmenu, např. NO a NOT.


https://www.duolingo.com/profile/StefanJany

Suhlasim, mozem precitat vsetky a mozu sa velmi podobat, mozu tam byt chytaky, ale nech je len jedno spravne a nie dve, lebo cvicit ma na the a that je uz zbytocne, mne to nedava nic. Cvicenie na rychlost ma nuti mat tie vyrazy pohotovo pristupne, tak tam netreba do toho davat nic navyse. Ked nejdem na cas, tak mam cas preskumat kazdu vec.


https://www.duolingo.com/profile/widle

Jestli vám nesedí výběr konkrétních vět ve cvičení a jak jdou za sebou, tak bohužel, na to autoři českého kurzu nemají žádný vliv. To se všechno generuje automaticky a upravit to můžou akorát programátoři Duolinga.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.