1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Nová verze Duolinga pro Andro…

https://www.duolingo.com/profile/lukvot

Nová verze Duolinga pro Android

  • 1035

Po poslední aktualizaci Duolinga na telefonu se pro mě aplikace stala zcela nepoužitelnou. Procvičovat je možné jen na čas a to tak, že máte minutu a kolik stihnete odpovědí, tolik dostanete bodů. A pak zase reklama... Procvičování pod časovým presem mi naprosto nevyhovuje - často si ani nestihnu uvědomit, kde dělám chybu. Další typický příklad, kdy marketing naprosto ničí původně dobrý projekt. Nevíte, jak by se dalo vrátit ke starší verzi?

June 23, 2017

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/nueby

S neoficiálním zdrojem starší aplikace se vám snad někdo ozve. Zkusil jste použít webovou verzi přes prohlížeč? Na mém telefonu prohlížečová verze sice vypadá skoro stejně jako aplikace, ale na procvičování mám na výběr s měřením času nebo bez.


https://www.duolingo.com/profile/lukvot
  • 1035

Ano, děkuji už jsem to zkoušel. Má to jistý diskomfort, že mi klávesnice občas překrývá textové pole, takže nevidím co píšu, ale je to funkční řešení.


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko

Přijde na to, čeho chcete docílit. Skoro hmatatelně cítím, jak v časovém presu pracují jiné části mozku, než když mám čas větu analyticky rozebrat a vzpomínat na gramatiku.

A protože mým cílem není produkovat psané překlady, ale hovor v reálném čase, tak potřebuju trénovat právě ty rychlé struktury.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.