1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. Nová místnost pro motivaci a …

https://www.duolingo.com/profile/MBasus

Nová místnost pro motivaci a porovnávání s ostatními

Podmmínka je jen denní studium

Kód 6MT3Y5

June 28, 2017

3 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/wp2t5

Jakékoliv omezení je omezující.


https://www.duolingo.com/profile/tatka_
Mod
Plus
  • 2229

Ta podmínka (omezení) je zde minimální. Náš klub má podmínku daleko přísnější :-)


https://www.duolingo.com/profile/wp2t5

Ty jo to si ani neumím představit, mohl bys mi to nějak přiblížit. Když sem o tom přemýšlel hlouběji, tak to časové určení má dokonce i pár výhod: pravidelnost, těšení se na dobu po zákazu a setkávání se členů v určeném čase. Ale furt se mi ale zdá že nevýhody převažují.

Asi váš klub bude banda vysloužilých profesorů (perfekcionalistů) v důchodu, né? Mimochodem jestli se tě při tvým stupni vzdělání (25 a 739 nepřerušených dní studia) můžu zeptat: Zdají se mi zde ty zdejší výukové věty takové odtrhnuté od reálného života, takové kostrbaté, v praxi nepoužitelné. Nemáš s tím jako vytrvalec zkušenosti, dá se tak něco naučit a v životě použít? Zkouším to bo na každé stránce 5 nejlepších programů či aplikací na výuku jazyků je duolingo uvedeno.

Systém zdá se mi dobrý (šel by možná vylepšit přímým hlasovým překladem do cizího jazyka). Ale taky to má příliš velký pozlátko - zlatý strom, xp a lingoty. Podle mě je nejdůležitější procento plynulé vyjadřování v angličtině, mimochodem můžu se zeptat kolik ho při maximální úrovni a tolik hodin strávených výukou máš? Maximalisti hlásí nejvíc 76.

Trochu se ale obávám jestli to není takový to učení pro samotné učení. Jeden známý pán prohlašuje: samotné učení není cílem ale prostředkem. Cílem je tím jazykem se domluvit.

:) Až teď mě napadlo kliknout na samotného taťku a tam jsem se podíval na ty podmínky. Jestli zdejší výuka má smysl a dá se při tom přecházet z jazyka do jazyka tak to zas není tak tvrdá podmínka. Už se mi ten začátek nechtěl přepisovat aby to dávalo smysl.

Jinak ještě kloubouk až na zem před těmi kteří tuhle jazykovou mutaci tady v tom inkubátoru ve svém volném čase založili a pěstují.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.