1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. problém s mobilní aplikací

https://www.duolingo.com/profile/SmolarPetr

problém s mobilní aplikací

Posledních pár dní mi mobilní aplikace není schopná vyhodnotit cvičení. Dvě různá zařízení, dvě různé verze androida. Má někdo podobnou zkušenost?

July 11, 2017

4 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/KarelPaur

Zmizelo procvičování výslovnosti. Používal jsem místo toho přepis slov textem. To už též nejde. Je to chyba nebo úmysl tvůrců


https://www.duolingo.com/profile/nueby

Na všechny problémy s mobilní aplikací vám správci zpravidla navrhnou jedno hlavní řešení: Nechte aplikaci aplikací, a učte se místo toho přes webovou verzi, která běhá i z mobilu přes prohlížeč. Je-li prohlížečem Chrome, i cvičení na výslovnost by měla fungovat. Jestli vám nevyhovuje uživatelské rozhraní webové verze, budete se prostě s vrtochy aplikace muset smířit.

V aplikacích se Duolingo neustále vrtá a často v nich něco zvrtá. Je tam sice širší sortiment cvičení, ale dle našeho názoru jsou ta extra cvičení (srovnej slova, vyber páry) jen kratochvíle bez velkého užitku ke zvládnutí jazyka.


https://www.duolingo.com/profile/KarelPaur

Dík za info, ale já se učím online. A přes chrom. Přesto to nejde. Všude (SMS a pod.) Jde namluvit text který se zobrazí a pak vloží do edivaného pole.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.