1. Fórum
 2. >
 3. Téma: Duolingo
 4. >
 5. Denní řada

https://www.duolingo.com/profile/hraj6

Denní řada

 • 1122

Používám aplikaci na mobilu, ale i když jsem v pondělí prošel jednu lekci, bohužel jsem přišel o denní řadu - 292 dní - a od včerejška jedu nanovo. Jde o hloupost, ale u mě funguje dost motivačně. Chci se zeptat, zda existuje někdo, kdo by mi tu řadu vrátil zpět? Sorry, ale nabídnuté koupení za 400,- Kč teda nevyužiju :(

July 12, 2017

19 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
 • 367

Jediná šance by byla podívat se na https://status.duolingo.com/ , jestli se to nestalo v době výpadku nějaké komponenty Duolinga. V takových případech se dají administrátoři v Pittsburghu požádat o obnovení. V některých případech to dokonce dělali automaticky. Ale jak koukám, není to tenhle případ.

Mobilní aplikace je mnohem náchylnější k tomu, že se nepodaří synchronizace a server tak neví, že je cíl splněn. Verzi v prohlížeči se to nestává. Funguje i v mobilu a vypadá tam skoro stejně jako aplikace.

Přišel jsem takhle o 220 denní řadu a pak ještě o 100+ denní, takže si moc dobře pamatuju, jak to zamrzí. Jediný funkční postup je se každý den ujistit že mám zaplacené zmrazení řady a že v prohlížeči (jedno jestli stolním nebo mobilním) je vidět splnění denního cíle.


https://www.duolingo.com/profile/hraj6
 • 1122

Díky za komentář. Viděl jsem tady nářky na mobilní aplikaci, ale až dosud jsem žádný problém nezaznamenal. No asi přejdu na mobilní prohlížeč a začnu nanovo, ale zamrzí to.... Ještě bych se zeptal na to zmrazení - nikdy jsem zatím "neobchodoval" - funguje to tak, že každý den vlastně utratím 10 lingotů i když denní řadu splním?


https://www.duolingo.com/profile/vili69
 • 1556

ne, tak prisne to neni. Koupis za deset lingotu zmrazeni rady a pokud kazdy den "splnis", nedeje se nic. Pokud ale jeden den nesplnis, propadne ti onech deset lingotu, ale rada zustane. Pak si muzes za dalsich deset koupit zmrazeni nove. Ja to pouzivam prakticky porad jako jistotu napriklad pri cestovani a muzu rict, ze uz me to parkrat zachranilo.


https://www.duolingo.com/profile/hraj6
 • 1122

OK, díky za help, budu to tak používat taky


https://www.duolingo.com/profile/vili69
 • 1556

neni zac. Jak se to tu porad omila dokola. Ono to cislo sice k nicemu neni, ale kdyz o nej prijdes, tak to zamrzi... :))


https://www.duolingo.com/profile/BiancaPDD

Tak jsem také bohužel díky dovolené z 276 dní na 0,klidně bych ji za 400Kč koupila zpět,ale nikde jsem nenašla, jak na to......?????? Poradíte??? Díky


https://www.duolingo.com/profile/hraj6
 • 1122

No nabídlo se mi to samo formou hlášky - nedávno jste přišli o denní řadu, můžete ji zakoupit za xxx Kč zpět... Opakovaně. Ale jen v mobilní aplikaci, na webu ne. Nabídku jsem nevyužil, přišel o 292 dní :( Ale jedu nanovo a UŽ mám 12 :))


https://www.duolingo.com/profile/BiancaPDD

Tak proto - "pracuji" na webu......Také jedu nanovo,ale už to tak nebaví ( pro mě ta řada také velmi motivační ) ,zvlášť když za chvíli o další dny opět přijdu.......škoda,že se nedá "zamrazit"přesný počet dovolené....každopádně děkuji!!!


https://www.duolingo.com/profile/hraj6
 • 1122

Mně bohužel vyhovovala mobilní aplikace, ale už jsem na webu. Taky bych uvítal nějaká vylepšení, ale vzhledem k "ceně" Duolinga občasné problémy chápu. K tomu zamrazení - tam jde třeba někoho požádat, aby každý den mrazil :) Můžete dočasně změnit heslo a po dovolené nastavit zpět. Zase tak důvěrné informace tady nejsou... V případě nouze mohu pomoci....


https://www.duolingo.com/profile/BiancaPDD

Žádala jsem,ale bylo "mraženo"už pozdě.....A heslo mám nastavené natrvalo,netuším už jaké , maily mám také různé (dvakrát jsem začala znovu právě kvůli řadě...) Asi po prázdninách pojedu opět nanovo,heslo si zapíšu a bude......konečně se pak dostanu přes 365 i během prázdnin...


https://www.duolingo.com/profile/BugsBunny1211

Včera jsem měl denní řadu 388 a během jednoho cvičení mi naskočila na 393. Rozhodně jsem to cvičení nedělal pět dní. Je to zvláštní, o nic jsem nežádal, ani o něčem takovým nic nevím. Prostě o pět dní mám najednou víc.


https://www.duolingo.com/profile/hraj6
 • 1122

A v čem - mobil nebo web? Každopádně jste šťastlivec :)


https://www.duolingo.com/profile/BugsBunny1211

Byl jsem na mobilní aplikaci. Už jsem se s tím nějak srovnal :)


https://www.duolingo.com/profile/fvnick

Moje vnučka (vali.v) přišla o denní řadu. Byla na táboře, myslela si, že má nastaveno 1 XP denně a měla nastaveno 10. Pro nedostatek času dělala 1 - 2 denně a řadu přerušila. Nabídku na pokračování řady za cca 300 Kč odmítla. Vzhledem k tomu, že udržení řady byla její nejvyšší motivace, bylo by ještě možné řadu obnovit dodatečně?


https://www.duolingo.com/profile/BugsBunny1211

Tak jak všude i duolingo má svá pravidla. Ovoce je nejsladší, když si ho sami zasloužíme. Doporučuji vnučku vést i ke hře fair play.


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
 • 367

Hezky řečeno.

Měli jsme něco podobného. Po dobu tábora bez Internetu vybraný příbuzný každý večer kliknul zmrazení řady (nebo 1 XP a zkontroloval splnění cíle). Dělají to tak i dospělí studenti Duolinga na cestách :)


https://www.duolingo.com/profile/fvnick

Duolingo považuji za velmi dobrý doplněk k výuce jazyka. Angličtinu dělám s vnoučaty i já a vidím, že s ní nemají ve škole žádné problémy. Problém je, aby to dělali samy "s úsměvem a radostně". Důvody proč bych chtěl zachování denní řady jsou: Udělala vše proto aby řadu udržela. Každý den měla uděláno (podle možnosti) pár XP. Bohužel asi neudělala (nebo neuložila) změnu limitu na 1 XP a zjistila to, když bylo pozdě. Duolingo ji nabídlo možnost prodloužení řady, ona to odmítla. Kdybych byl u toho, nabídl by ji že to zaplatím Udržení řady je pro ní největší motivace. Druhá vnučka přišla o denní řadu před půlrokem a odvtedy se ji nepodařilo nastartovat, aby udělala víc než 10 dnů v řadě. Kdybych jim slíbil finanční odměnu za dosažení 100 dnů, tak to nevydrží, ale když už mají 100 dnů dělají vše proto, aby denní řadu udrželi Samozřejmě, že to není žádná tragedie a když to nepůjde tak to nepůjde. Určitě se podaří, aby znovu začali, ale bylo by to pro mně pohodlnější. :-)


https://www.duolingo.com/profile/BugsBunny1211

Jen jestli se to duolingo neučí jen kvůli Vám.


https://www.duolingo.com/profile/kacka247

tak já jsem ted kvůli dvoudennímu výpadku přišla o 940 denní řadu, takže na to fakt už nemám..

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.