1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Duolingo
  4. >
  5. lingoty - dotaz

https://www.duolingo.com/profile/Jaromra

lingoty - dotaz

Někde se píše " podívejte se do obchodu s lingoty na skvělé věci" nebo tak podobně, ale v obchodě je stále jen zmrazení řady, dvojnásobek nebo nic a měření na čas. Nic jiného za lingoty nelze zakoupit? Mám jich už více jak 100 a není za ně co koupit.

July 22, 2017

23 komentářů


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 209

Ze začátku se mi to taky nezdálo, ale za zmrazení řady už jsem jich pár set utratil.

Ještě se dají dávat jako motivace spolustudentům.


https://www.duolingo.com/profile/AloisGl

Dříve za ně šlo udělat jeden velký test, za který jste dostali nějaký certifikát, teď už to není nebo jsem to nenašel. Co vím, tak teď je tu něco podobného za 49 USD, jestli má takový certifikát nějakou váhu, to nevím. Na iPhone je zase potřebujete na dobití životů, kterých máte 5, což na Androidu není, myslím, že se odečítají za procvičené lekce a další den se zase přičtou. Celkově se dají využít jenom na zmrazení denní řady, dvojnásobek lingotů, k aktivaci měřeného procvičování na čas, nákupu oblečení pro Duolinga, dobití životů na iPhone a samozřejmě jako motivaci ostatním. https://englishtest.duolingo.com/


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 209

Certifikát Duolinga za 49 USD jde použít jako doklad o požadované vstupní úrovni angličtiny na cca deseti amerických univerzitách včetně Harvardu (https://www.extension.harvard.edu/registration-admissions/course-registration/english-proficiency-requirement-registration). Samotné absolvování stromu Duolinga na požadovaných 76% v testu nestačí, hodně pomáhá mít přečtenou nějakou americkou beletrii. Rozhodně doporučuju na zkoušku zdarma vyzkoušet.

Za lingoty jde ještě kupovat bonusové dovednosti. Ale ty zatím kurz angličtiny pro české mluvčí nemá. A nakonec v iPhonu a Androidu jde koupit sově na zelené peří červený župan nebo zlaté tepláky.


https://www.duolingo.com/profile/Filomena.Prvni

Přišla mi zpráva od "zvonečku", že jsem prohrála sázku. Jenže nikde jsem nic nesázela (tedy alespoň o tom nic nevím)! ???


https://www.duolingo.com/profile/JanLyko
Mod
  • 209

Jediné sázení je tu v Obchodu s lingoty (https://www.duolingo.com/show_store), na udržení sedmidenní řady.

Vsazení bez vědomí uživatele jsem ještě neviděl, mnohem častěji se stává, že si lidi po pár dnech vzpomenou, že vsadit zapomněli.


https://www.duolingo.com/profile/AloisGl

To jste jen nejspíš špatně klikla. Duolingo občas po dokončení cvičení nabídne možnost sázky 5 lingotů.


https://www.duolingo.com/profile/JANA668459

Pokud vím, v anglickém kurzu z češtiny obchod opravdu nemá velkou nabídku, ale lingoty, které si vyděláte tady, můžete utrácet i v jiných kurzech - např. v němčině za další dovednosti.


Související diskuse

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.
Začít