https://www.duolingo.com/Sudukudu

NİYE BİLDİĞİMİZ BİR ŞEYİ PAYLAŞMAYALIM??

Merhaba arkadaşlar.

Bu sitede yeni başlamama rağmen gerçekten yardımcı olan ve yardımcı olmayı isteyen birçok kişi gördüm-iyi ki varlar-Ve bunun üzerine İngilizce üzerine özellikle herkesin ulaşabileceği-bence ücretsiz-listening,speaking,reading,vocabulary... üzerine programlar veya herhangi bir yol olabilir bunları güncel olarak paylaşmakta fayda görüyorum.Bu yazıyı okuyan herkes bildiği her ne olursa olsun-büyük küçük fark etmez-paylaşmamız gerektiği kanaatindeyim.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Edit1:Lütfen yanlış anlaşılmasın. Söylediğim şeyler yeni birşey değil yapılmış ve yapanlar hala mevcut.Sadece paylaşımların bir çatı altında buluşabileceğini ve daha güncel olabileceğini umuyorum.

Edit2:Ayrıca benim gibi yeni başlayan arkadaşların paylaşımları gördükçe motivasyonunun artacağı kanaatindeyim.

Edit3:Ve son olarak ilk olarak ben paylaşım yapmak isterim.A.J Hoge'un Effortless English diye bir programı var.İsteyenler torrent üzerinden listening parçalarını mp3 tipinde indirebilir veya reading parçalarına ulaşabilirsiniz.Yakın zamanda tüm programı indirmeye çalıştım ama hata verdi.İlgilenen arkadaşlar olursa youtube dan ilgili videoları izleyebilir ve programla ilgili bilgi edinebilirsiniz diye düşünüyorum.Herkesin kolay bir şekilde yeni bir dil öğrenmesi ümidiyle...Hoşçakalın :)

1 yıl önce

4 Yorum


https://www.duolingo.com/ezgi1903..

çok mantıklı katılıyorum sana

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Aline-Sousa-S2

Rosetta Stone

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Sudukudu

Rosetta için yeni bir dile başlangıçta tavsiye ediliyor ve kullanıcı yorumlarında sıkıcılığından bahsedilmiş .Herhangi bir dilde belli bir seviyede olanlara tell me more u öneriyorlar hocam.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/ImportantSecret

Bu da iyi aslında; Daylight

1 yıl önce
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak İngilizce öğren. Ücretsiz.