https://www.duolingo.com/SivasliBirYigido

YOK BÖYLE BİR ŞEY!!!

2 gün önce (25 Temmuz 2017, Pazartesi) Duolingo'nun İngilizce beceri ağacını 3 gün 6 saat 8 dakikada bitirdim ve çok mutluyum. bu sene 6. sınıf İngilizce ortalamam 100 idi (Sözlü notları için hocama teşekkürler:)) ve ilk önce sınavla 4. aşamının neredeyse dibine gelmiştim. Ocak ayının sonundan beri müptela olduğum bu uygulamanın bir kursunu bitirmek beni çok mutlu etti. Şu anda 11 yıl 3 ay 23 günlüğüm (bu kadarına da gerek yoktu ama neyse) ve de anne babama söyledim kabul etmediler. ama 12 yaşında bir arkadaşım bu sayede almanca öğreniyor. (yusuf besiktas-bakabilirsiniz-)

Şimdilik İngilizce-türkçeden tekrar ediyorum ve yeni kursların (özellikle de ingilizce-arapça ve farsça-arapça olursa ÇOK İYİ olur.) gelmesini istiyorum.

DUOLİNGO'YA, LUİS VON AHN VE ÖĞRENCİSİ SEVERİN HACKER'A DA ÇOK TEŞEKKÜRLER...

1 yıl önce

13 Yorum


https://www.duolingo.com/AtillaAltan33

Bu yaşta dil öğrence girişime başlaman çok iyi ben derim ki ingilizceyi tamamen söktükten sonra(ki bu çok zor bir şey) ingilizce-ispanyolca ondan sonra ingilizce-korece öğrenmen olur. arapça az konuşulan bir dil ve zor.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Bebisimcom

Tebrik ediyorum,Ben olsam ailen olsun yada duo organizyonu yerinde bu başarıyı ödüllendirir içindeki bu arapça -ingilizce öğrenme arzunu gidermek için en kısa sürede seni arabistana gönderirdim.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/mehmet-me

Arapça dili çok güzel ;p

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/1A2B3C-1

Eyvallah arkadaşım ^_^

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Makarov22
Makarov22
 • 10
 • 9
 • 8
 • 8
 • 2

Bu yaşta dil öğrenmeye başlaman gerçekten harika. Ben İngilizce ve Adigece hariç 3. dilimi öğrenmeye sadece 4 gün önce başladım ki 19 yaşındayım şu an. :) Arapça ve farsça, alfabelerinden dolayı biraz uzun sürede gelebilir duo'ya ama bu süre zarfında japonca gibi ilerde aşırı iş fırsatı yaratacak bir dili öğrenebilirsin. zaten türkiye'de binlerce imam hatip var ve herkes arapça öğreniyor neredeyse artık.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/Khmzx

Arapça ve Farsça gereksiz ve gelecek vaat etmeyen dillerdir. Eğer başka bir dil öğrenmek istiyorsan. Fransızca, Almanca, Korece ya da Japonca gibi dilleri tavsiye ediyorum sana.

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/bra503878

bende 12 yaşındayım bugün 3.günüm 8 kuvvet göstergesi tam beceri bitirdim

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/venusgirl5200

Helal olsun,ben de senin gibiydim 10 yaşında (başka hesaptan) bitirdim. Hala bittikçe yeni hesaplar açıp(saçma gelebilir,bu 6. hesabım) bitiriyorum akıcılığımı tutmak için.Bi ara tam 23 saatte bitirmiştim:) Seni kutlarım:) Okul zamanı da bırakmamaya çalış,ben öyle yapıyorum en azından bi 10 dakikanı ayırsan yeterli oluyor:) ve türkçe-ingilizce kursuna da bak derim :))) Hayatta başarılar:)

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/SivasliBirYigido

Annem bunu bilmiyor girmesen de olur diyorrr:)

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/venusgirl5200

:) o zaman hafta sonları bakabilirsen bak,bakamıyorsan zorlama.ben haftasonları dershaneden kaynaklı bakamıyordum ancak geceleri uyku tutmadığında bakıyordum::)))

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/hnisa159

Ben de dil öğrenmek çok istiyorum ancak hiç tamamlayamadım. Mesela İngilizcem iyi ancak konuşurken sesim adeta içime kaçıyor. Almanca da öğrenmeye çalışıyorum. Ayrıca tek tip Arapça biliyorum. Arapça yı ise 6 ve 7. sınıfımın yarısına kadar Arabistanda okusuğum için ek ders olarak öğrendiğimden dolayı. Keşke bende bitirebilsem...

1 yıl önce

https://www.duolingo.com/emredeniz07
emredeniz07
 • 25
 • 15
 • 10
 • 5
 • 3
 • 2

https://www.duolingo.com/hnisa159

arapça diline azim edersen başarırsın kardeşim. Zaten özneleri öğrenirsen gerisi kolay

1 yıl önce
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak İngilizce öğren. Ücretsiz.