1. Forum
  2. >
  3. Temat: Duolingo
  4. >
  5. Języki Duolingo.

https://www.duolingo.com/profile/MFZSTAR

Języki Duolingo.

Czemu jest TYLKO JEDEN JĘZYK! Chciałabym się uczyć oprócz angielskiego dużo innych języków!!! Moim zdaniem zespół Duolingo powinien tworzyć nowe kursy albo chociaż odpowiadać na zgłoszenia z inkubatora i dawać innym możliwość tworzenia nowego kursu. Było już wiele osób, które wysyłały zgłoszenia, na które Duolingo miało odpowiedzieć w przeciągu miesiąca. Mijają 4 miesiące... milczą. Mija rok... milczą. Mijają 2 lata...DALEJ MILCZĄ!!!

Jeżeli też jesteście zdania, że zespół Duolingo powinien przestać się lenić, napiszcie w komentarzu. Możecie też dać Lingota. :)

August 3, 2017

4 komentarze


https://www.duolingo.com/profile/olas321

Również się zgadzam że powinno być więcej języków, ale mam wrażenie że zespół Duolingo trochę nas zbywa, wiele języków które mają mniej odbiorców mają większe możliwości. Sama znam kilka osób które wysyłąły zgłoszenia wielokrotnie (głownie na hiszpański/niemiecki) ale nie dostawały odpowiedzi nawet przez rok więc sobie odpuszczały. Ja bym bardzo chciała się przyczynić i zgłosić do kursu, ale chociaż w miarę dobrze znam język nie mogę bo nie mam 18 lat.


https://www.duolingo.com/profile/Barti89PL

No ja już od dawna czekam na język niemiecki. Wiem, że jest możliwość uczenia się go z angielskiego, ale to jednak nie to samo. Był bym wdzięczny jak by się pojawił właśnie ten język :)


https://www.duolingo.com/profile/obiwanPL

Jeżeli przejdziesz kurs języka angielskiego (gdzie językiem bazowym jest polski), pozostałe języki nie powinny Ci sprawić żadnego problemu. Wystarczy wybrać dowolny kurs z językiem angielskim jako bazowym.

Zakres słownictwa jest praktycznie identyczny dla każdego kursu, bez względu na język. Jeżeli w kusie polski-angielski nauczyłaś się najpierw słowa "jabłko", "gazeta", "pies", "kot" itd., to zaczynając nowy język w pierwszej kolejności poznasz te same słowa w nowym języku.

Stworzenie nowego kursu od podstaw jest bardzo żmudnym procesem, więc nie powinniśmy się dziwić, że twórcy Duolingo w pierwszej kolejności rozwijają kursy z językiem angielskim jako bazowym. Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na odpowiedź z Inkubatora :-)


https://www.duolingo.com/profile/Lenar_R

szkoda że językiem bazowym nie jest esperanto:D było by sprawiedliwie, ale kto powiedział że życie jest sprawiedliwe?

Powiązane dyskusje

Naucz się języka w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.