https://www.duolingo.com/watlat

GERÇEKTEN YARARI VAR MI

BEN YENİYİM DE BİR ÇOK YOL DENEDİM ÇİNCEYİ ÖĞRENDİM AMA İNGİLİZCEYİ YAPAMADIM İSTEKSİZLİK Mİ BİLMİYORUM AMA İŞE YARIYOR MU AKILDA KALICI OLUYORMU YANİ ???

August 12, 2017

5 Yorum


https://www.duolingo.com/emredeniz07
  • 25
  • 15
  • 10
  • 5
  • 3
  • 3

Bence netteki en yararlı dil öğrenme programı...

August 13, 2017

https://www.duolingo.com/Aline-Sousa-S2

Şimdiye kadar gördüğüm en iyi yöntem. İşe yarıyor. Ama ben Türkeçeden İngilizce çalışmadım, bilmiyorum dersler nasıl. Ben İngilizceden Portkizce, Portekizceden İspanyolca çalıştım. Çok faydası oldu. Özelikle okumaya çok fayda kattı.

August 12, 2017

https://www.duolingo.com/watlat

size de teşekkür ederim :)

August 13, 2017

https://www.duolingo.com/TRViveLaFrance27

Merhaba Hemşerim. Hoşgeldin Duolingoya. Yaklaşık 2.5 haftadır Fransızca çalışıyorum ve çok güzel yerlere geldim gerçekten yaralı bir program.Bu siteyi 5 ay sonra Yunanistan'a gideceğim için Yunanca öğrenmek için keşfettim ama Yunancanın alfabesi farklı olduğu için zorlandım ve bıraktım zaten meraklı olduğum Fransızcaya başladım.İyi ki bu siteyi keşfetmişim dedim.Ayrıca tekrar amaçlı ara sıra İngilizceye bakıyorum

İngilizce hakkında; bir deftere ''Tips And Notes'' kısımlarından kendine yararlı bulduğun kısımları not etmeni isterim.Ayrıca bu site İngilizceyi Türk okullarındaki gibi eziyet ederek öğretmiyorlar. İngilizce öğrenme zorunluluğun yoksa başka Türkçeden bir dil öğren Almanca olabilir.Sana her türlü yardımda bulunabilirim.

August 12, 2017

https://www.duolingo.com/watlat

çok teşekkür ederim

August 13, 2017
Günde yalnızca 5 dakika ayırarak İngilizce öğren. Ücretsiz.