1. Fórum
  2. >
  3. Téma: Troubleshooting
  4. >
  5. Nastavení trenéra

https://www.duolingo.com/profile/Jenda-48

Nastavení trenéra

Chci pokračovat s angličtinou a ruštinou. V každém jazyku chci nastavit jinou intenzitu studia, angličtina 50, ruština 20. lze to udělat v rámci jednoho účtu? Mně se to nastavit zatím nepodařilo.

August 27, 2017

2 komentáře


https://www.duolingo.com/profile/widle

Nastavení počtu XP je společné pro všechny jazyky a body se sčítají. Takže hodnotu si nastavte jednu a sám si určujte, kolik z toho nasbíráte v jednom jazyce a kolik v druhém.


https://www.duolingo.com/profile/Jenda-48

Ano, díky za potvrzení. Tak se to chová, ale myslel jsem si, že je třeba nějaký fígl, jak to nastavit individuelně. Tak se s tím musím smířit. Určitě je možnost jít přes dva účty ale protože zase není možnost pro jednoduché a rychlé přepínání. Což beru jako určitou nedokonalost, s kterou se dá ale v klidu žít a existovat. Já po dosažení své mety v angličtině zkouším ruštinu v angličtině, je to pro mne mazec. Naštěstí rychle přepínám českou a ruskou klávesnici, avšak orientace na ní (té klávesnici, nechtěl jsem fonetickou) je zatím pomalá. Ale celkově je to vynikající na rozšiřování slovní zásoby angličtiny díky čtení diskuze k té ruštině, poněvadž je psaná anglicky. Ještě jednou děkuji.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.