https://www.duolingo.com/profile/Metodejka

MEDA

prosím, některou větu, slovo, myšlenku- vámi psanou v DUOLINGU - potřebuji pro SEBE zachovat, pro mne velmi důležité.!!!!! Otázka :

mohu si udělat slovník ze slov, frází a vět Vámi používaných v Duolingu, které jsou pro mne : !!!! - mojí myšlenkou, - mým slovním obratem, které vím a chci používat v english, neb v našem jazyce je používám, ............... nutně je potřebuji se naučit!!!!! ,....... a častěji používat, ........... když JA' chci, ne čekat, až tam náhodou naskočí

potřebuji procvičovat ty věty!!!! - (ne s medvědem a se želvou. .....Ty opravdu již dlouho znám, ale ve svém jazyce si nepamatuji situací, kdy jsem tato slova použila).ano, snad kdysi s dětmi a vnoučaty, ale v mém!!! jazyce. ne v english!!

Nevím, jestli z mého příspěvku je patrné, oč se mi jedná. ...................Potřebuji upřednostnit mnou vybrané věty a slovní spojení Duolinga pro mé častější procvičování

August 31, 2017

1 komentář


https://www.duolingo.com/profile/vili69
  • 1982

Ano, z prispevku je po precteni na prvni pohled jasne, oc ti/vam, Metodejko jde. Tento typ frustrace z pavouka pod syrem a z transportu mleka do skoly zazil tady asi skoro kazdy. Obavam se ale, ze presne to, co potrebujes, Duo proste nenabizi a asi hned tak nenabidne. Nedavno tady pribyly reklamy, ktere tady do te doby nebyly a ja osobne se obavam, ze za nejakou dobu spise pribude moznost ucit se za penize, nez vybrat si sve vety. Ale i presto je Duo vice nez uzitecny projekt a s urcitym mentalnim odhodlanim a sebezaprenim se lze pres tyto nedostatky, tak nejak, soudruzi, objektivne prenest, ze. Preji mnoho stesti a vytrvalosti ve studiu.

Naučte se jazyk za pouhých 5 minut denně. Zdarma.