1. Forum
  2. >
  3. Temat: English
  4. >
  5. widoczność kilku kursów rowno…

https://www.duolingo.com/profile/Monika128

widoczność kilku kursów rownocześnie

Mam pytanie: jestem zapisana równocześnie na kurs polsko-angielski i angielsko-francuski. Dlaczego jak ktoś wchodzi na mój profil widzi tylko język, którego aktualnie się uczę? A jak ja patrze na profile innych osób to w osiągnięciach widać kilka kursów.

March 31, 2014

5 komentarzy


https://www.duolingo.com/profile/endios

Potwierdzam informację mirriel, dodam jeszcze, że widać informacje o tym kursie, który był ostatnio włączony. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na ogarnięcie przez zespół Duolingo zmian i przejść między kursami.


https://www.duolingo.com/profile/agoosh

Dodam tylko, że w nowym interfejsie jest już o wiele lepiej niż w starym. Teraz można przynajmniej obserwować wszystkie fora/dyskusje a nie tylko te, które mają ten sam język bazowy. Można to ustawić w zakładce Dyskusje poprzez edytowanie subskrypcji :)


https://www.duolingo.com/profile/mirriel

Naraz widać tylko te kursy, które mają ten sam język bazowy.


https://www.duolingo.com/profile/imaginaryfriendd

czyli, że widzi tylko angielski?


https://www.duolingo.com/profile/QADEV

Jeśli jesteś na kursie, który ma bazowy polski, to widzisz u Moniki tylko angielski, a jak przejdziesz u siebie na jakiś kurs, który ma bazowy angielski, to będziesz u niej widziała tylko francuski. Ale widać na przykład u Ciebie wszystkie Twoje rangi tłumacza bez względu na język bazowy :).

Jest to strasznie nieczytelne, ale też dodatkowo przełączanie między kursami jest uciążliwe, bo muszę za każdym razem wchodzić w "Rozpocznij nowy kurs", zmienić język bazowy i dopiero przepiąć się na mój drugi kurs. Bez sensu. Też mam nadzieję, że, jak to napisał endios, zespół Duolingo to wreszcie ogarnie.

Naucz się angielskiego w zaledwie 5 minut dziennie. Za darmo.