1. Forum
  2. >
  3. Konu: Duolingo
  4. >
  5. Kullanımda sorun yaşıyorum

https://www.duolingo.com/profile/Selda765691

Kullanımda sorun yaşıyorum

Dersi belli bir noktaya kadar getiriyorum son bir kaç Adımda Web sayfasında sorun oluştu deyip yeniden yükleme yapıyor. Bu nedenle 3 gündür aynı dersi geçemedim gitti.

September 10, 2017

12 Yorum


https://www.duolingo.com/profile/meteulku_

Bunu bir ekran kaydı (video) alarak gösterebilsen gerçekten çok iyi olurdu aslında, sorunu birinci şahıstan görebilirdim. Ve belki o an klavyeden ya da mousedan, sayfayı yenileme komutu gidiyor olabilir. Ya da belki İnternet bağlantında bir sorun olabilir. Başka bir İnternet ağından bağlanıp dene lütfen. Eğer sorun devam ederse, cihaz değiştirip de dene lütfen (farklı bir bilgisayardan veya telefondan/tabletten dene).


https://www.duolingo.com/profile/Selda765691

Teşekkürederim. Cep telefonumdan Yaptım sorun yaratmadı. Ipad de belkide güncellemem gereken bişiler var


https://www.duolingo.com/profile/CHERMENDER

Uygulamada banada aynı şey olmuştu. Ama iyiki de olmuş çünkü burayı keşfettim. Özellikle sonlara çok yaklaşmışken hep aynı soruda cevabı verip kontrol etme bastığımda beni uygulamadan atıyordu. Ne kadar hızlı geç ya da yavaş geç hep aynı soruda atıyor. Ben aynı internet ağından giriyorum. Ama sanırım uygulamada bir sıkıntı vardı. Gerçi altı aya yakın bir süre boyunca hiç böyle bir şey yapmamıştı. Uygulamanın hiç güncellenmesi de gelmiyordu.


https://www.duolingo.com/profile/Selda765691

Evet aynen aynı soruda kontrol et deyince başa Dönüyor atıveriyor beni. Bende cepten girerek çalışıyorum

Günde yalnızca 5 dakika ayırarak dil öğren. Ücretsiz.